Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daniel C. G.

    újonc

    Üdv!
    Először is nem tudom mit tartottak a kezükben, de hogy nem azt, ami nekem van, az tuti :D
    ELső: a hátlapi kamra videót nekem 1080i-ben produkál, és igen éles képet csinál. KIEMELNÉM: van éjszakai mód is a kamerán, és azzal olyan világos képet csinál halvány fényviszonyok közt és vak sötétben is, mint ha nap lenne. Annyi, hogy nem szabad elmozdítni a készüléket, mert akkor homályos lesz a kép.
    A felbontás, ami a leírásban is szerepel, csak a főképernyőre és a menüre érvényes (beleértve a háttérképet is), mivel az ikonok mérete így stimmel :)
    Amúgy a kijelző simán kezeli és leadja az 1920x1080 xhdpi felbontást is ;)
    A menü gomb hosszan nyomásával nem csak vltani tudunk az alkalmazások között, de még le is állíthatjuk őket :D mert ez az apróság sincs leírva a tesztben, pedig lényeges....(jópár készüléknél nem lehet "swipe-olni" az alkalmazásokat)
    Wifi hotspot is van rajta, ez már kicsit megmelengeti a telefon felső részét. Néha a kamera szó szerint forró, ahogy a kijelző is egy kis vékony sávban. Magyarul a kijelző legteteje, valamint az előlap kijelző fölött lévő része.
    Egyszer sikerült az egész telefont felmelegítni, LANGYOS SZINTRE. 26 óra wifi hotspot után! A Samsung már rég kikapcsolt volna mondván, hogy az akkumulátor felmelegedett. (esetleg a tuljdonosa? :P )
    Előlapi kamera: szörnyű az arcszépítő funkció, de legaláb van (csak ufo-t csinál belőlem)

    Kijátszottam rata pár játékot LAGG NÉLKÜL
    Call of Duty Strike Team, kb 5 órámba fájt :D
    NFS Most Wanted 2014
    The Walking Death
    és számos másik játék.

    VISZONT!
    néha a kijelző feloldása igen nehézkes, mivel a 3x3as záron én húzom, de csak 3 mp-es késéssel reagál
    a kijelző scrollozás néha befagy majd magától scrollozgat. Nem csak kezdőképernyőkön, a böngészőkben is.
    A chat fejek Messengerben néha tojásá alakulnak, és néha villódzik a kép mikor chat fejet használnék. Néha betojik a billentyűzet, olyankor negyed percbe is telik mikor bezárja a billentyűzetet.

    FÉNYKÉPRŐL jut eszembe egy kamera app kell a Play-ről, ha valaki ténylegesen ki akarja használni az 5MP-elt,mivel a képek jóval kisebbek, kb 3.7MP-sek a gyári appal. (viszont a videó csak a gyárival jó)

    Hirtelen ennyi lenne, de ha valami az eszembe jutna, írok. Mellesleg elnézést a "hejesirásí híbákér", csak már 0:44 van :D
    ui.: azok a hibák amiket felsoroltam még mindig jobbak, mint a többi alcatel-é vagy a sasung-é, vizont néha dühít, így aki tud, 4.4.2 KitKat ROM-ot küldhet.(link)

Új hozzászólás Aktív témák