Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cossie023

    csendes tag

    válasz Lilith977 #532 üzenetére

    Üdv!

    Ez a DW Contacts mire jó amúgy? Azt láttam, hogy millió beállítása van és tényleg nem lassul be úgy, mint az eredeti... Csakhogy van két "apró" bökkenő! Ha a DW-ből hívnék, akkor nem tudok SIM-et választani, mindig csak az elsődlegessel hívna!
    A másik az, ha szerkeszteném a Contact-ot, akkor visszadob az eredeti felületre, ahol pl nem tudok születésnapot hozzáadni a személyhez... ez nekem magas... Ki gondolta azt, hogy egy "szervezet", "webhívó" fontosabb bárki születésnapjánál? Nagyon gyér a gyári Contact list kezelő és sajna ez sem tudja bővíteni a tiudását... :-(
    Amúgy ez a legnagyobb csalódásom a telefonban!
    Szerencsére nem nagyon merül. Igaz okosságát nem nagyon használom ki, azt élvezem, hogy testre szabható a progikkal. :)) Így viszont 3-4 naponta töltöm csak, ez megfelelő. Az Angry Birds kicsit szaggat, de együtt lehet vele élni!
    Ja még egy furcsaság a belassuló híváslistán kívűl.... Egyetlen számhoz rendeltem saját csengőhangot. Még nem jöttem rá hogyan és miért, de néha az alapnak beállítottat játsza le akkor is, amikor az a szám csörög, aminek saját hangja lenne. Nem nagy, de bosszantó hiba tud lenni. Jó, ettől még működik, csak nem hiába állítottam be, hogy máshogy szóljon, így ez az előzetes infó elvész, hogy ki keres...
    Összességében tetszik, mivel ár/érték arányban veri a legtöbb másik telót!

    Azért 2 hetente egy reboot befigyel, igaz sosem kapcsolom ki a telefont... ;]

Új hozzászólás Aktív témák