Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcrono

    csendes tag

    Hali!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy brickelt 918 mix-em és próbálom életre kelteni eddig sikertelenül. Szóval leírom sorba eddig mi volt a telefonnal:
    Eredeti T-mobilos rom volt rajta. Utána rá lett rakva 5.0.2.8-as CWM és pár custom rom is ki lett rajt próbálva amik jól mentek de magyar nyelv híján vissza akartam rakni az eredetit. Itt kezdődtek a gondok.

    Letöltöttem innen a 918D_mix_2.3.6_rominfo_files fájlt és ebből beraktam a scater fájlt a flashelőbe. Sajnos ezt a hibát kaptam:

    Ezután tesóm fogta a telefont és gondolkodás nélkül próbált rá egy CWM-et flashelni ami közben megszakadt a folyamat.
    Na most ott vagyok hogy bekapcsolni/recoverybe menni nem tudok, de azt az első 5054 es flashelps hibát azzal a scater fájlal még elő tudom hozni.

    Kérdésem még mi előtt még nagyobb bajt csinálnék. Mit töltsek le/ csináljak ha az eredeti mix romot vissza akarom rakni. (Még egy gond hogy az OTU el sem indul mert azt írja indításkor hogy nincs csatlakoztatva telefon)

    Választ előre is köszönöm (elnézést ha zavarosan írtam volna le a dolgot. kissé fáradt voltam az íráskor már)

Új hozzászólás Aktív témák