Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) MikeWazowski

MikeWazowski
(fanatikus tag)

Az az esti autós kép elég meggyőző.

(#2) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Az ára tényleg kb a hardver tudásához igazodhatna akár ,de

NEm is az a kérdés, hogy sok-e az ára, hanem hogy miért kellett ezt így kiadni, amikor csomó frissebb vas létezik....

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#3) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Talán jobb mint egy Nokia 3-5.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#4) Matada2.3 válasza wesder (#3) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Hmm, azért az 5 és az Idol 5 között elég nehéz választani, az egyik mellett az SoC és a frissítés a másik mellett a jobb kijelző és a több RAM szól. Inkább keresnék valamit a kettő között.

Finn the human --> Huawei G8

(#5) doooo

doooo
(senior tag)

FHD ilyen ősi cucc alá... :O

(#6) frankweber

frankweber
(őstag)

Nem visszalépés az idol 4-hez képest?

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#7) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Tipikusan "Nincs itt semmi látnivaló, haladjunk tovább" telefon. Semmiféle érzelmet nem tud kiváltani belőlem egy ilyen. Még a szemöldököm sem mozdult meg... :) Egynek jó, ha nincsenek igények.

Lg G3 3/32 Titan

(#8) whatwhatwhat válasza SkyLine3000 (#7) üzenetére

whatwhatwhat
(tag)

Lehet, hogy félreértem amit mondasz, de egy 50ezres telefon milyen érzetet kellene, hogy kiváltson? :) Szerintem aki 50ezerért vesz telefont, annak annyi kell, hogy az alap funkciókat hajtsa végre normálisan és megbízhatóan. Na de ez csak az én véleményem. :)

(#9) T. Almeida

T. Almeida
(senior tag)

Nem egy ár/érték arány bajnok (khm, Saomi4X 40k HUF).

Kempó...

(#10) wesder válasza T. Almeida (#9) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Xiaomi Note 4 (47k)
Az pedig nem említhető egy lapon az Idol 5-tel.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#11) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

"Androud Nougaton alapuló szoftverfelület"

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#12) Szabcsizz válasza frankweber (#6) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

De. Az.

Motorola Moto Z

(#13) frankweber

frankweber
(őstag)

Akkor nem értem...

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#14) atike

atike
(PH! nagyúr)

Szerintem meg nem menti meg az ára. :U Még az alacsonyabb áron sem.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#15) nicu71 válasza frankweber (#6) üzenetére

nicu71
(őstag)

de igen visszalépés :( Kiváncsi vagyok az 5S vajon mit fog felhozni mentségére

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

MT6753 + 2800 mAh akksi? WTF, TCL?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#17) jUUh

jUUh
(senior tag)

Nem értem miért mentené meg az ára... 50e forintért ez nem kéne, de még 40-ért se.

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#18) SkyLine3000 válasza whatwhatwhat (#8) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nézd. Most vettünk asszonynak 55ért vadi új 3/32-es Lg G3-at. Nekem az van 2 éve. Ég és föld a két teló. Azért tudott neki az ember örülni. Ennél max hümmögnék egyet és annyi. Én a 3/32est júniusban vettem, még 65ért és nagyon nem csak alapfunkciókra használom. Aki 50ért vesz telót, azért nem hinném, h mindenkinek csak az alapfunkciókra kell.

Lg G3 3/32 Titan

(#19) dutrás

dutrás
(senior tag)

Két éve vettem egy Umi Iront amiben ugyan ez a hardver volt csak 32 gigás tárolóval. 54 rugó volt akkor az ára. Ott semmi akadás nem volt igaz csak android 6.0 volt rajta.
Az Alcatel továbbra sem tud értelmes szoftvert készíteni emlékszem az Idol 2s után megváltás volt az Umi.
Ez így nagyon kevés főleg ennyiért.

(#20) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Árban jó, de a cikk első oldalán felsorolt design döntések baklövések elszomorítóak.

(#21) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Tetszik a telefon. Viszont nem értem, miért kell felskálázni a képeket. Emiatt nincs egy éles részlet sem a kamera produktumain, amik egyébként jó színeket tud felmutatni. A nagyon jó kijelző örvendetes. Remélem bekerül majd a Voda kínálatába valami Smart fantázianéven. Az SoC elavult, de nekem elég lenne.
Összességében meggyőző 50 ezerért! 65 ezerért inkább a P9 Lite 2017-et venném vagy netán a Xiaomi A1, Nokia 5 valamelyikét.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22) Csapoati válasza janeszgol (#21) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Én 50 ezerért is inkább a Redmi 4X-et venném. Ráadásul az még 50 ezer sincs, inkább 45, hivatalos helyről, Magyarországon. Tudom, az csak HD, de a hardver még erősebb is ott. Ha meg nagyobb kell, akkor Redmi Note 4X. az is csak picivel van 50 fölött, viszont agyonüti szegény Alcatelt szinte minden fronton.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#23) boncser válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére

boncser
(fanatikus tag)

Hol lehet még G3-mat kapni újonnan?

(#24) Matada2.3 válasza Csapoati (#16) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Most a BB lett a fő vonal, a több nem érdekli őket.. ;]

Finn the human --> Huawei G8

(#25) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Remelem ezt nem cimkezik at BB-re!

Amugy vicces lesz, ha a szifon X teszthez sem lesz elerheto video. A tech2 honlapja eleg ures.

[ Szerkesztve ]

(#26) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Ez nagyon gyengusz.

(#27) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nem rossz, tini telefonnak tökéletes, bár nekik még úgyis csak a szifon jó.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális és garancián túli ügyintézés nálam.

(#28) DonaldJames válasza MikeWazowski (#1) üzenetére

DonaldJames
(tag)

Elég szemcsés :C

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 400 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#29) Szabcsizz válasza janeszgol (#21) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Általában elég korrekt vagy,de szerintem most másik tesztet olvastál.

Motorola Moto Z

(#30) Aprósólyom

Aprósólyom
(senior tag)

"148 x 73 x 7,5" és egész karcsú??? Hova menetelnek ezek a gyártók? Lassan egyedi zsebet kell varassak a nadrágomba, hogy beférjen a telefon... Én pont átlag magas vagyok, átlag kézzel. Ekkora méret már túllő az optimál használaton. Kivéve, ha már nem is a mobilitás a lényeg a telefonnál, hanem az egérmozi, a tenyér-játék, stb...

Eladó sok-sok saját cuccom :) Induljon a garázsvásár: https://goo.gl/2BKa2W Kössz, hogy benéztél!

(#31) Fall-N válasza laleh (#27) üzenetére

Fall-N
(senior tag)

Tini mobilnak sem jó. Az előttem emlegetett Xiaomi Redmi 4 vagy Note 4x agyonüti.

Tulajdonképpen ami felmenti a hulladék kategóriától az a kijelző és a 3 GB RAM. Minden további paraméterében elavult. A telefon kidolgozása alap, hogy nem hullik szét. Azt már egy Umi, Elephone stb. is tudja.

Xiaomi Mi A1

(#32) Kampó válasza Fall-N (#31) üzenetére

Kampó
(senior tag)

De unalmas mindenhol a redmi szériàt olvasni... Az nem jutott senki eszébe hogy mivan ha az valakinek nem tetszik? Hatdver fasza oké, de küllemre nekem se jön be pl. Platinum 7 telom szebb nála .. Ez izlés dolga. De most minden 40-50e ft os telonál jönnek a Xiaomi huszárok 56*-ra? Meddig tekeritek még ugyan azt a verklit?

(#33) GreatL válasza Kampó (#32) üzenetére

GreatL
(tag)

Addig amíg értelmes alternatívát nem látunk. Nekem pl. minden telefonnal mindig csak a gondom volt amíg a Xiaomi meg nem alakult. Tudom hogy egy másológyár stb. de iszonyúan jól csinálják.

i7, 1080 Ti

(#34) Kampó válasza GreatL (#33) üzenetére

Kampó
(senior tag)

De 69* re is mindig felhozni, semmi bajom vele meg a redmi 4x et nézegettem énis de létezik más is :D zuk z2 pl ami szintén remek telo.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.