Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Maxentius #22 üzenetére

    Az szép..:D Az enyém egyszer volt szoftverfrissítésen, mert egyik pillanatról a másikra nem állt fel a rendszer a töltőről levéve, és jelenleg is a 4. akkumulátorát nyüstöli.. Egyszer volt házcsere, mert a hátlaptartó rúgós pöcöknél annyira elfáradt a műanyag, hogy egyszerűen levált, az előlapot meg később azért kellett cserélnem, mert 2 méter magasról járólapra esett a cucc, és az előlap tartópöcke kitört. (hozzáteszem, az incidens után még 3 hónapig járkáltam vele celluxcsíkkal az oldalán :D ) A gombsorról lekopott a festék a körülbelül 5000 sms alatt amit megírtam vele, és jelenleg egy nagy generálozás után szalonállapotú, 1020-as gyári akksival, és teljesen kitisztított belsővel, tokban tartva ücsörög az asztalomon..:D Ritka kincs, sajnos már letettem arról, hogy valaha az életben fognak még ehhez hasonlóan tartós holmit gyártani, amin ennyi év után is 30%-kal jobb a térerő mint bármelyik csúcsszuper telón, a hangszóró még mindig ordít recsegés és torzítás nélkül, és szó szerint a 8 év alatt egyszer sem hagyott cserben. Egyetlen hívást nem dobott el, minden sms-em megérkezett, gond nélkül kezel minden SIM-et, és Opera Minivel még a Gmail és FB is megy simán..:D Az erősebb akksival 4-5 napot ketyeg elég erős használattal.. Elfekvőben van még otthon szintén gyári állapotban minden cuccával egy első generációs N-Gage-m is, szintén ugyanígy elpusztíthatatlan, atomra összeszerelt cucc, ráadásul ezer százalék, hogy nem jön szembe az utcán, ha meg híváskor a fülemhez tartom, még ki is néznek.. :D Talán vissza kéne térni a Nokiának is a régen bevált minőséghez, szerintem a legtöbbször egyszerűen tervezési/konstrukciós hibás ami kijön (pl. 5310 XM), kár, hogy a divatsztenderdek oltárán egyre inkább beáldozzák a gondos tervezést és ebből adódóan sokszor a használhatóságot is... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák