Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wesder #142 üzenetére

    Ez így ebben a formában nem helytálló.

    Nyilván minden terméknek megvan a kis fanatikus tábora, ilyen példákat bármelyik mobil topicjából lehetne szedni. Megjelent az iPhone 7-7 Plus, mindenki szokásához híven végig szarozta a hátlap kinézetét, megjelent a OP5 szögre megegyező hátlappal, ott már ugyanezek az emberek ömlengtek, hogy nekik ez kell és milyen királyul néz ki. Megjelenik a piros iPhone, ott is ment a gyűlölködés, az OP5 esetében ismételten ováció. Megjelent az iPhone X-en a notch, állítom 500+ hsz semmi más nem volt mint mocskolódás a notch ellen, nem sokra rá megjelennek a notch-os kínai termékek, legyen az Xiaomi, vagy Huawei, érdekes ott ez már nem akkora probléma, sőt végülis nem is rossz ötlet. Én nem fogom azt mondani, hogy koppintások, mert ennyi erővel mindenki koppint mindenkit, az első érintős mobilnak koppintása az összes mai modell, az összes kapacitív kijelzős mobil koppintása az első olyan érintős mobilnak, ami nem rezisztív volt és még lehetne sorolni, számomra a notch is egy ilyen megoldás, jelenleg ez az a megoldás, amitől a telefonokon a legkevesebb káva tud lenni, jelentős kompromisszum nélkül. A hátlapról viszont ezt nem lehet elmondani, ott azért van lehetőség kreatívkodni, ezek a márkák ennek ellenére papagáj módon még a hátlapot is egy az egyben átvették. A P20 Pro esetén a dizájnerek még arra se vették a fáradtságot, hogy az egyedül árválkodó harmadik kamerát legalább beletegyék a keretbe, csak odabiggyesztették a keret és a vaku közé.

    Amikor a Huawei-nél kiderültek csalások, ott valahogy nem sikerültek 100+-os hozzászólásokat kreálni a fórumon. Az valahogy nem olyan érdekes, csak akkor ha az Apple-ről derül ki valami. Nagyon gyorsan hozzáteszem, hogy az összes márka ezek miatt a hazugságok és csalások miatt elmehetnek a búsba kezdve az almától az utolsó zs kategóriás márkáig. Na, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez a kissé elfogult közösség megtalálható bármelyik márkánál.

    Az pedig egyáltalán nem igaz, hogy az almások nem kritikusak az Apple termékeivel kapcsolatban, csak ilyenkor - ezt most nem konkrétan neked címzem - nem árt ha az ember tényleg utánajár annak, amiről ír és tényleg benéz az iPhone topicokba. Már az iPhone X-nél is sokan felhördültek az árazás miatt, az iOS 11 megjelenésekor pedig mindenkinek elege volt, mert elképesztően elcseszett rendszer volt az elején, tényleg tele volt hibával. Aztán szépen kijavították a hibákat és mindenki elégedetten nyugtázta, hogy igen, nem azt sikerült elérni, hogy a telefon megfelelően működik, a hibák javítva lettek, hanem fejlesztettek is rajta. Az iOS 12 fejlesztésekor pedig az optimalizációra feküdtek rá, és ez meg is látszik rajta. Ezért nincs most jelenleg akkora hőbörgés, mivel kimondható, hogy teljesen jó a rendszer és amit ígértek, azt hozta is ez a frissítés. Nyilván ez sem tökéletes, én is találtam benne olyan dolgot, ami nem tetszik, de amikor kérdeztek, akkor én azt le is írtam, mint ahogyan a többiek is leírják ha valami szar. Csak azért viszont senki sem fogja szarozni a saját cuccát amikor nem az, hogy itt néhány fórumlakónak megnyugodjon a lelke, hogy oké, rendben, szar az Apple, szar az iPhone, szar az iOS. Ez nyilvánvalóan nem igaz. Az iPhone Xs; Xs Max-szel kapcsolatban is rengetegen fogalmazták meg negatív véleményüket a szintén magas árképzés miatt. iPhone felhasználók.

Új hozzászólás Aktív témák