Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    4 hónapnyi Rog3 után összegezve csak annyit tudok mondani, hogy nem hittem hogy van élet Samsung S széria után. Egyedül a jobb kamera az, ami nagy hiányzik.
    Az Asus kellemes meglepetés.

    [ Szerkesztve ]

  • Kasya

    nagyúr

    válasz bostone #21 üzenetére

    Három negatív dolgot tudok említeni:
    - ágyban sokáig tartva nehéz (megszokható), valamint tok nélkül a legcsúszosabb telefon amit valaha használtam
    - az értesítési sávot nem lehet eltűntetni böngészés alatt (ez mondjuk a Chrome sara, ha jól tudom)
    - kamera minőségben egy jobb középkategóriás telefon szintjén van, illetve az OIS nagy hiány (a Google Camera must have, sokat javít a képeken).

    A pozitívum, amit minden telefonnak tudnia kellene:
    - root nélkül is tudja gyárilag a hívásrögzítést
    - közvetlen hálózatról is működik, fejlett töltés management - aksit kíméli.
    - Jaték szoftveres extrái. Ezt jobbára anno a Samsung is tudta, de sajnos 2-3 éve teljesen kivették a telefonokból és működésképtelenné tették.
    stb...

    Játékokból rengeteget. A Stardew Valley-től, Abe Odyssey-n keresztül a Genshin Impacton át a "brutál gépigényes" IDLE játékokig mindent. Igazából nincs ami megizzassa. A hűtés nagyon jól megoldott.

    Kijelzőn és kontrollerrel is. A Kunai 3 kontroller 1-2 hete jelent meg kb. Tökéletesen állítható, akár a LoL Wildrift alatt is. Félek, a Diablo3 már nem fog összejönni a dual joystick irányítás miatt.

    Frissítések havonta jönnek rá (eddig). A biztonsági frissítések ritkábban. Szeptember után most jött meg pár napja a decemberi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák