Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    Végig olvastam ezzel a készülékkel kapcsolatban leírtakat és el vagyok keseredve.
    '1 hete vásáróltam a készüléket és szerettem volna megtudni róla egy-két számomra hasznos dolgot de csak a tagok vitáját olvashattam,a készülékről meg alig valamit.Erről csak annyit hogy annak hiteles a véleménye aki legalább megfogta legalább az egyik kezével. :K
    Én nem bántam meg a beszerzést.Miért is???
    A501: tetü lassú,instabil müködés szóval lelke van neki de nekem elég a feleségem lelkét karban tartani :B
    Eten 500+:Na őneki még nagyobb lelke van,olyan dolgokat művelt hogy leírni is sok lenne(ingyen sem kellene)
    Hangsulyozom hogy ezeket (is) a készülékeket 2-3 hónapig "rugdostam" míg a pszichiáterem javaslatára vettem mást,jelen esetben Airis t482-esett a választás.(NEM BÁNTAM MEG).Hozza a tőle elvárhatót.
    Egy problémám van csak vele pontosabban nem is vele hanem a Magyarositásával amit kaptam hozzá.Belassítja és ráadásúl nem is hozzáférhető pár funkció általa.(Jegyzetek,Kamera beállítás stb.)
    Tud valaki valami megoldást rá???
    Lehet hogy én kaptam hozzá rosszat???
    Honnan tudnék letölteni,nem baj ha demó verzió csak müködjön rendesen.(?)
    Jelenlek Angol,így pörög ahogy illik de zavar hogy nem magyar a Naptár és a többi.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Új hozzászólás Aktív témák