Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Somatom #89 üzenetére

    Ilyen nem sokaknak, szerencsejukre ((( : 6 nyelven beszelt, meg parat meg tort melle, gyarilag ukran, macedon meg egy harmadik kevereke, sznob csaladbol ahol kakibol is aranyat tojnak ( : egyszer egy foldreszallt angyal, de volt h tobben kellett leszedjek rolam mert elborult az agya, hata mogott levo kisfiat meg majdnem agyontaposta, se nem latott, se nem latott, naluk az ordibalas standard volt az anyjaval, de ugy h volt helyzet ha van hatso kapu huzok a fenebe pedig nem vagyok ijedo gyerek ( : de ahogy az a ket no ukranul ordibalt egymassal pfffff....oregasszony egyszer ugy vagta be az ajtot azt hittem a fal is kiszakad vele, az egesz csalad defektes volt mint idovel kiderult, az ukranoknak egyebkent is van egy temperamentuma, nem is egy, hanem tobb konyvet irhatnek errol:)

    Szerk:
    aggleány
    Igy van, nagyobb iq-ja volt mint nekem, pedig enyem se kicsi, egy ideig meg tudott dumalni a ketertelmu megfogalmazasokkal, okos kitero valaszokkal, de csak egy ideig, megtalaltam vele a kello hangot, csak egyben pszichiaternek, apukanak - ovenek meg a ket gyerekenek -, szeretonek, hos lovagnak, megoldo embernek lenni kicsit sok 24/7-ben ( : ha vele maradok olyan leszek mint o, es amikor epp maganal volt ezt o is tudta, ahogy azt is h beteg, de orvoshoz nem volt hajlando elmenni
    Szerencsere minden noben van valami vonzo ami csak sajatja - csajokban nem ( : -, ezert nem maradtam agglegeny ((( : , de tanulsagos eset volt

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Somatom #89 üzenetére

    Mindig a fájlkiterjesztésekkel van a gond... :(

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák