Hirdetés
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- iPhone topik
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Google Pixel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
t72killer
titán
Az ország jobban teljesít, ugyebár... Az is beszédes, amikor ált. isk. 5. osztályban egy 15évessel találkozik az ember, aki szünetben megsúgja, hogy hozott magával kést... Én meg barátkozzak-integrálódjak vele 10évesen... Elismerem, ennek a kategóriának a gumi és egyéb "drága civilizációs vívmányok" nem feltétlen ismertek, az esténként nézett közmédia (mert TV azért van) meg ugyebár nem az ismeretterjesztésről szól. De majd jön Direkt kolléga, és elmagyarázta, hogy ez milyen jó.
-
t72killer
titán
Így van, patyolatfehérek is tolják ezt a megélhetési formát, uk-ből is rémlenek képek 10+gyerekes NEM MUSZLIM/PAKI/STB benefiten élő családokról.
#217: ha ez tleg így van, akkor tökéletes. Persze ne csak csp ne járjon az 5-6. után, de adókedvezmény, gyes, és adófizetői pénzekből finanszírozott bölcsi-ovi-egyetem se.
-
aggleány
addikt
Nekem a világon semmi bajom a szüléssel. Én soha nem akartam gyereket. Nem tudom miért, de ez van, ezért nincs is. Mások meg akartak, nekik van. Sokan azt mondták, hogy azért nincs gyerekem, mert önző vagyok, és nem akarok senkivel törődni. Erősen elszégyelltem magam, és hosszú időn át vizesre sírtam emiatt a párnám. Ja, nem, mégsem. Ha pedig tovább szívóztak vele, akkor elmeséltem nekik, hogy a Föld nevű bolygón már így is túl sok ember él, és nem csak a saját kis országunkat kell nézni, ahogyan ők teszik, hanem egy kicsit szélesíteni kellene a látókörön. Úgyhogy ők az önzők, mert nekik van, és nem törődnek az emberiség sorsával. Olyankor érdekes módon nagy-nagy csend lett. Döbbent és sértett csend, de az is csend.

-
"a vilag sokkal rosszabb lett a fold szempontjabol"
Ez pontosan milyen szempontot is jelent? A klíma volt hidegebb és melegebb is, szárazabb és nedvesebb is, a Föld rendben megvolt.
Persze az embereknek kéne csökkenteni a fogyasztást (itthon is), ha mint faj rendben túl akarnak élni, de ennek nincs közvetlen kapcsolata a gyermekvállalással.
-
Néhány kivételtől eltekintve(világháború, gazdasági váláság) szinte minden év jobb volt mint az előző, ha voltak is pillanatnyi visszaesések, az elmúlt 100 évben egyre csak jobb és jobb lett a világ.
Nem hiszem, hogy ez a trend meg fog fordulni, vagy akár csak stagnálni fog a mi életünkben.
Pedig voltak igazán parás helyzetek az elmúlt időszakban, amikor nagyon közel volt mondjuk egy atomháború.
De valahogy mindig túléltük.Al Gore 10 éve megmondta, hogy 10 év múlva milyen szörnyű lesz a klíma és kihalunk.
-
-
DonElvis
aktív tag
A helyesírás abszolut nem volt fókuszoman, hiszen az enyém is pocsék. Csupán egy fontos dologra akartam felhvni a figyelmet amit úgy hívnak, hogy tisztelet. Ha már valaki közzé teszi az írását olyan helyen, melyenek olvasói döntő töségben hímneműek, akkor tisztelje már meg a közönségét azzal, hogy ha egy kotexusban "Nő"-t ír, akkor igyanitt ne pasit írjon, hanem "Férfi"-t. Az én szememben pl. egy hölgy pont itt veszíti el a Nő státuszát és kerűl Csaj állapotba (vagy rosszabba).
-
Ez nem igaz, jomagam is tartom a szavam, es ismerek meg ilyeneket, azt azert elmondhatom tobbet er a szavam mint egy szerzodes, de legalabb egyenlo vele
Akkor te ezerből egy vagy ,szokták mondani. Vagy az én korosztályommal van baj de nagyon. Mindent csak érdekből...
Részemről úgy vagyok vele mint te, ha valamit megígérek az úgy is lesz, még ha "bukó" is számomra a projekt idő vagy pénz tekintetében. Emiatt tán sok körülöttem az élősködő személyiség. Meg kéne tanulnom nemet mondani pitiáner dolgokra
Az általad leírt sztori eléggé általános, és sokféle formában előfordul. Az emberek kölcsönös tisztelete kihalt kb.
-
Ha valaki valamire rabolint/megigeri legyen ugy, az adott szo kotelez
Senkinek egy szavát sem szabad elhinni, még a megbízható embernek sem.
Van, hogy "kifordul" magából egyik pillanatról a másikra ,mert valami egetrengető felfedezést tett magával vagy a világgal kapcsolatban,és rájön az önmegvalósíthatnék (pl.)Én inkább az emberek tettei alapján döntöm el, hogy mennyire lehet rá támaszkodni/megbízható. A tettek nem hazudnak.
-
aggleány
addikt
A gumicserés problémát nagyon jól írtad le, pontosan ez történt. Ha nem ígéri meg, már régen megoldottam volna, de mivel megígérte, nem akartam szemét lenni, hogy máshogy megoldom, amikor azt ő megígérte. Szerintem ez van olyan fontos dolog, hogy a továbbiakban nem kérjek tőle semmit - mint ahogyan eddig sem tettem, mivel ő ajánlotta fel.
Jajjajjujjujj!!! Kos???
Akkor Te is keményen veszed az ilyesmit. Én Bika vagyok. Az sem rossz, ha ezt a témát nézzük. 
-
TM.
csendes tag
Az világos, hogy elvi kérdés, csak azt nem értem, hogy lehet így élni. Az a koncepció, hogy x-re lehet számítani, y-ra meg nem, az teljesen szituáció függő. A legjobb barátomra se "számítok", ha időre kell menni valami közepesen fontos eseményre, de teljes mértékben megbízok benne, amikor azt mondja, hogy segít.
Azt se tartom életszerűnek, hogy amikor valaki kapcsolatokat alakít ki, az legyen az értékmérő, vagy horribile dictu a kizáró ok, hogy az illető valamikor valami jelentéktelen ígéretet nem váltott be.
Mintha egy ember pontosan egy paraméterből állna, amit ha ismersz, ismered az egész embert. -
Somatom
veterán
A temperamentum ismerős. Az enyémnek már kezd egy kicsit nehezére esni a Magyar, keresi a szavakat. Amikor kinő a másik hat feje, akkor elfeledkezik magáról és átvált spanyolra. Én meg hallgatom, és mosolygok, mert nem értem, de tök aranyosan nyomja. Ő meg nem veszi észre magát és persze még zizibb lesz attól, hogy mosolygok, amikor ő épp veszekszik velem.
-
aggleány
addikt
A pszichopaták és a szociopaták általában kifejezetten okos, intelligens emberek, ezért is képesek sokáig megtéveszeteni minket, földi halandókat.
Úgy tudom, a japánok direkt arany színnel ragasztják meg az eltört edényeket, és értékesnek tartják a megragasztott holmikat, mert azoknak már van történetük. Hát nem tudom. Egy arannyal ragasztgatott ember valahogy nem tűnik túl vonzónak.

-
aggleány
addikt
Én is kb. akkor kezdtem indiános könyveket olvasni, de nem tudom, hogy a Nagy Indiánkönyv volt az első, vagy Karl May könyvei. Nemrég kiváncsiságból elkezdtem olvasni Az Ezüst tó kincsét, és hát izé... olyan egyszerű a nyelvezete, hogy jujj. De anno nagyon tetszett.

Én is szoktam segíteni, ha látom, hogy valakinek szüksége van rá. Tényleg vicces, ahogyan ezen meglepődnek az emberek. Én pedig következetesen nem értem, mert szerintem ez lenne a normális.
Abban egyetértünk, hogy a férfiak jobban főznek. Nálam biztosan jobban.

-
aggleány
addikt
Ezek szerint Te még egy régivágású úriember vagy. Minden tiszteletem!

Nekem is van hasonló sztorim (pár éve történt): a Közlekedési Múzeumban a sorban előttem egy nagymama állt két unokával, és 100 Ft hiányzott ahhoz, hogy be tudjanak menni mindhárman. Rámosolyogtam, és odanyújtottam neki a pénzt, és mondtam, hogy érezzék jól magukat. Nem értem hozzá, csak felé nyújtottam a pénzt. Abban a pillanatban fejhangon kezdett visítani a biztonsági őrért, hogy én őt megtámadtam. Elég bután néztünk a pénztárossal együtt. Szerencsétlen őr meg odarohant, és csak kapkodta a fejét, mert a nénike szirénázásától nem hallotta, hogy mit mondunk. Nagy nehezen kiderült, hogy mi történt, és a néni elmenekült az unokákkal, mivel őt itt megtámadták, és nem védte meg senki. Talán ennyit arról, hogy milyen szokatlan és ijesztő az embereknek manapság az, ha valaki udvarias velük. Nem is értem.

-
aggleány
addikt
Sajnos ez mostanában már extrának számít.

Mondjuk én soha nem voltam alkalmas arra, hogy elfogadjam az olyan dolgokat, amikkel nem értek egyet. Ha nem tetszik, akkor nem úgy csinálom, és kész. Engem nem igazán befolyásolnak a társadalmi elvárások, ergo nem fogok szexuális zaklatót sikítani, ha netán egy úriember kinyitja előttem az ajtót.

Új hozzászólás Aktív témák
- Motoros topic
- Linux kezdőknek
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- GoodSpeed: Ennél jobb Windows 7 Aero Skin nem igen van Windows 11-re (WindowBlinds 11)
- 3D nyomtatás
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Arc Raiders
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- További aktív témák...
- Asztali PC , R7 5700X , RTX 3070 Ti , 32GB RAM , 512GB NVME , 2TB HDD
- Asztali PC , R5 8400F , RX 6700 XT 12GB , 16GB DDR5 , 512GB NVME , 750GB HDD
- Asztali PC , R7 8700F , RTX 3070 Ti , 32GB DDR5 , 512GB NVME , 1TB HDD
- 0 perces COOLER MASTER 650W MWE V2 minőségi tápegység! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)! 12V: 54A! ÁRON ALUL!
- MSI H81M P33 LGA 1150 alaplap
- 137 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 - 4 ÉV GARANCIA!
- Újabb 20 db Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Vadiúj garanciás kèszleten lèvő lapok! Kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
.

Rám nagyon nem jellemző az, amit a Bikára írnak. 
Akkor Te is keményen veszed az ilyesmit. Én Bika vagyok. Az sem rossz, ha ezt a témát nézzük.






