Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Skynet258 #20 üzenetére

    igen, ezt mondom, hogy ha a warezhuszárok nem rippelnének többet divx-be, akkor nem tudnák az emberek letölteni... ahogy mondjuk ogm-be se nagyon rippelnek. nem tudom, hogy a mobil eszközök le tudják-e nyomni majd az asztali lejátszókat, de szerintem elképzelhető.

    Peat;):ha azt nézed, hogy mennyi idő alatt jutott ide el a rendszer, akkor szerintem elég gyorsan fejlesztenek. viszont amiről megfeledkezel, hogy az android elsődlegesen egy internetes, social networking platform, ebben a legjobb és nem multimédiában. a szifon az inkább az ipod vonalról közelíti meg a kérdést, ők arra figyelnek, hogy megfelelő hangminősége legyen, meg legyen hozzá zenebolt (jó, ez volt eredetileg is), meg hasonlók. azt mondjuk nem tudom, hogy az android azért nem jó multimédiában, mert szoftveresen ennyire nehéz optimalizálni, vagy pedig egyszerűen b.nak a gyártók alátenni egy normális hardvert. viszont ebben is jön azért fel.
    én a wp7et jobban várom, mert amíg symbianból még csak most jön majd a ^3, és a ^4-ben lehet csak valami érdemi változást sejteni. addigra csinálnak egy elfogadható kiadást a windows phone fronton is szerintem.
    ami az előnye a szifonnak, az egyben a hátránya is: ha esetleg nem tetszik "a" hardver, akkor nincs más. androidnál meg lehet válogatni különféle felszereltségeket, és ennek megfelelően árkategóriákat is.

Új hozzászólás Aktív témák