Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    Most néztem viszont, hogy Optimus 7 és Omnia 7 még első generációs, 65nm-es, adreno 200-al kiegészített snapdragokokkal vannak szerelve. Nem tudom, hogy ennek van-e valamilyen hátránya (többet fogyaszt, jobban melegszik, esetleg kisebb számolási teljesítmény)?:F
    Nem tudom ki írta, de a platform hátrányaival tisztában vagyok, többségüket el is fogadom, kezdetek óta figylegetem a wp7-et, bár mostanában a meló miatt kimaradt egy-két dolog.:) Bt fájlküldést és hogy nincs mass storage mód, kimondottan nem érdekel. Fizetős Market annyira nem hiányzik. Számomra a Flash támogatás teljes hiánya a sarkallatos pont csak.:( Viszont hihetetlen gyors a rendszer, és nagyon egyedi és tetszetős, a minimalista stílusú Metro UI (engem azonnal levett a lábamról:D).
    Azt akartam még kérdezni, hogy ACID3 teszten miért hoz olyan siralmas eredményeket a böngésző?:F

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák