Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kobak112

    tag

    1-2 hónapig kutakodtam milyen laptopra cseréljem le a régi Dell-em. Èn is Acer Nitrokkal kezdtem el szemezni az elején, teszteket, forumokat (reddit-et leginkább) olvasgatva meg kezdett átbillenni a mérce inkább a Predator, Asus Rog Strix/Scar, meg a Lenovo Legion 5/5 Pro / Legion 7 vonalra. Sajna az alacsony TGP miatt hamar skippeltem a Nitrot, mert ha már bővitek szerettem volna egy teljesértékű RTX 3060 / 3070 -et. Ezeken kívűl a kijelző, anyaghasználat, CPU/SSD/RAM trió is fontos volt, de leginkább a MUX switch volt az ami felkerült az alap elvárások listájára. Sokaknak lehet nem akkora szempont de számomra fontos volt, hogy ne csak egy external monitorral tudjam kihozni a GPU-ból azt amit tud. Éppen ezèrt végül egy Lenovo Legion 5 Pro lett, (Ryzen7,RTX3060,16GB,1TB SSD,16"WQXGA 165hz). Nagy szerencsémre sikerült annyiért lecsapnom rá, mint amennyit egy i7+RTX3060-as Nitroért kérnek el nálunk Hollandiában (€1250). Ha nem így lett volna is biztos, hogy inkább várok még a jó vételre hiába van jó áron a Nitro alapból...

Új hozzászólás Aktív témák