Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz turorudi #22 üzenetére

    :R

    Részvétem, velem ezt csinálták volna már nem működnének.
    Olyan pert akasztottam volna a nyakukba, saját költségükön öröm lett volna nézni.

    UI:

    Nekem anno hibás alaplap miatt volt problémám (PC-s) egy megyeszékhelyi céggel, azt mondják nem cserélik még az nap visszavittem 2 memória slot nem működött a 4 ből.
    Asus lap volt AM2 féle ha jól emlékszem.

    Megvizsgálták hibátlan volt külsőre se karc semmi probléma, de nem cserélik mert nem ők rakták bele.
    Hol ott a garanciában ez nem volt kitétel, mert ha veszel egy procit és tényleg hibás vagy egy hdd ami fel sem pörög stb, 3 nap alatt vissza viheted és csere ha nincs akkor 2 hét és visszaküldenek egy jót.

    Mondom jó.
    Letelt a 2 hét, semmi 2.5 hét semmi majd hívnak nem tudják cserélni mert én rontottam el a terméket amit ők átvettek garanciába.
    Sajnálják.

    Vérnyomás 220 bementem, ezzel nyitottam, a Jó kurv......kat, kérem az aznapi videófelvételeket és hívtam a fogyasztóvédelmet + a hatóságot és két független tanút is hoztam. és beperlem a céget az ő költéségén 400 millió Forintra+ az én költségemen az akkor megyei nyomtatott sajtóban megjelentetek egy írást a cég fogyasztóvédelmi hozzáállásáról.

    Ohh úram , mi a probléma 30 perc itt a vezető kávé nem kell ide senki.......
    Mondom hülyének néznek, ne vesztegessenek meg hisz videófelvétel megvolt az aktuális napról még és a mostaniról meg főleg.
    Jó mondták, kijött a hatóság közben, személyes adat egyeztetés stb-stb.
    Megérkezett a cég vezető is.

    10 perc múlva nekem adtak igazat és egy középkategóriás lap helyett egy felsőt kaptam és 300.000 Ft vásárlási utalványt, ha nem folytatom és nem lesz per, mindezt a rendőség és a fogyvédelem füle hallatára

    Mondom most ez komoly ????

    Igen mondták és lehet, ha egy más közt megegyezünk lehet, mondták a hatóságiak.

    Mondom jó és elmentek.

    Nekem meg lett akkor 2007-ben egy felső kategóriás gépem + egy Amd Felsőházas lapom

    UI:

    Azóta is oda járok vásárolni és semmi problémám velük.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák