Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz Tikakukac #13 üzenetére

    Akkor milyen billentyuzetet szeretnel? Az Acer laptopokban teljesen jo billentyuzet van. Tudod hol van szar? Az utolso macbook-ban.

    A hordozhatóságot megöli plusz 3mm?

    Igen, foleg, hogy nem plusz 3mm az a plusz 3mm.

    "Mert nincs. Nekem egy teljes 15"-os notitáska van tele átalakítókkal."

    Akkor ideje lenne venned egy normalis Type C-s gepet es ahhoz egyetlen ertelmes adaptert, amin szo szerint minden van. Azert vicces, hogy minden belefer csak pont a 10 centis type c adapter nem... Aha.

    "Szimplán kiveszed, zavar, nem érdekel, úgysem kell, katranc, kiesik mindennel, nyomja a térded

    Igen, egy 50 grammos 10 centis adapter nyom meg zavar, de a toltokabel persze gondolom nem.

    "volt ügyfél aki miután kétszer szopott az "1 darab typec jó a mekkre""

    Kit erdekel jelenleg az, hogy az apple mit balfaszkodik a portokkal?

    (#14) Jonesy84 : Akkor te veszel thinkpad-et, ami 0.5 kiloval nehezebb, de cserebe van rajt a szukseges port. (Btw az uj Thinkpad-en sincs lan port, szoval szolj a lenovo-nak, hogy a thinkpad nem is munkagep)

    (#16) rii : "utálom a wifi-t ". Ok, azert remelem, hogy az angol wc-t szereted es nem kerti budiban tolod a mai napig.

    (#17) Strezi : Igazabol olyan hatizsakra gondoltam, amiben van hely a laptopnak (azaz minden ertelmes mai hatizsak, ami nem a kinai piacrol van). Nekem senki ne akarja azt magyarazni, hogy egy ilyenben nincs hely egy 10 centis par grammos eszkoznek (ezt nem neked irom, hanem az elozokre).

    (#19) blck1: Meg mindig nem ertem, ti milyen harom adapterrol kepzelegtek? Pont az a jo a type C-ben, hogy egyetlen ertelmes adapter kell, amin minden olyan van, ami laptopon nem kapott helyet.

    (#20) dabadab : Abban a vilagban ahol te elsz, ott az emberek megveszik majd a 0.5 kiloval nehezebb thinkpad-et es azt hurcolasszak. Lesz rajt lan port, orulni fogsz neki, meg a plusz 0.5kg-nak is.

    "Egyébként meg nem teljesen világos, hogy ez a gép mennyivel hordozhatóbb, mint mondjuk egy Thinkpad X220"

    Pontosan annyival, mint amennyivel vekonyabb es kisebb, plusz konnyebb.

    "hordozhatósághoz mivel járul az hozzá, hogy mindenféle plusz kiegészítő kütyüket kell cipelni vele

    Meg mindig csak egyetlen nyomorult adaptert kell vinni vele ha olyan helyre mesz

    Ideje lenne levennetek a szemellenzot es rajonni arra, hogy nem mindenkinek arra kell a gep mint nektek nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák