Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz YASKATIR #12 üzenetére

    Ja, hogy te mechanikus billentyuzetet akarsz laptopba..

    Próbáltam ctrl f kombóval rákeresni hol írtam. Nem találom basszus.

    Haho, ez egy laptop, raadasul ultrabook ahol a hordozhatosag az elsodleges szempont, nem az, hogy te orgazmust kapj a billentyuzet lenyomasatol meg a 534533 porttol, amikbol fogsz vagy kettot hasznalni.

    A hordozhatóságot megöli plusz 3mm? Kétlem. Ellenben, az üzleti gépen gépelnek. Nem sztárbákszozás van, hogy nekem befér a keksz tölteléke helyére a gépem, olyan vékony. Portok ugyanez.

    Mar miert ne lenne nalad az adapter amikor kell?

    Mert nincs. Nekem egy teljes 15"-os notitáska van tele átalakítókkal. Itthon. És bizony ha elmész olyan helyre ahol DSUB proji van, már agyalsz is rajta, hogy hogyan menekülj.

    Miben hordozod a laptopod a kezedben? Azert van a laptoptaska, hogy bele legyen teve a laptop / tolto meg az esetleges kiegeszitok. Nekem ne mond, hogy egy ekkora adapter nem fer el barhol.

    Elfér. Szimplán kiveszed, zavar, nem érdekel, úgysem kell, katranc, kiesik mindennel, nyomja a térded stb.

    Hidd el nekem. 10 éve tolom ezt a szakmát. Ilyenből Dunát tudok rekeszteni, volt ügyfél aki miután kétszer szopott az "1 darab typec jó a mekkre" gondolattal vett egy 8470p-t. Élvezi. Dupla vastag, négyszer nehezebb, cserébe nem fosik tőle, hogy mikor szakad be a panel hátulról, nem görbül el az ujja és a maradék 300k sem rossz. A plusz katranc legyen az telós-laptopos-bármi sosincs meg mikor kéne. Sose.
    A gond, hogy a te felhasználási körödet húzod a piacra. Ne tedd :N

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Jonesy84

    tag

    válasz YASKATIR #12 üzenetére

    Ha már munkagép akkor igen is legyen rajta LAN, amikor kint vagyok a gyártásba én sem tudom, hogy mikor kell majd éppen. És igen ilyenkor kézben viszem a gépet nem táskában.....

  • Strezi

    őstag

    válasz YASKATIR #12 üzenetére

    Nagyrészt egyetértek veled, de még te sem gondolkodsz igazi hordozhatóságban!

    Laptoptáska, az mi?? ;)

    Én használtam, ill használok ilyen gépet nagy megelégedéssel, mire: Havi négy repülés, lájtos munka(email, forumok, chatroom-ok) reptéren, repülőn, taxiban vagy vonaton.

    Ide nem fér el már a laptoptáskával való bogarászás, de kell az egésznapos üzemidő és a maximális hordozhatóság. A Samsonite utazótáskám külső zsebeébe gond nélkül csusszan be, mintha mindig is oda tervezték volna (és tényleg). Ezért sem kellenek portok, mert csak akadna. Óriási a különbség még egy thin & light és eközött is mozgathatóságban, mert ez abszolult egykezes.

    Szóval ennyi ;) Igencsak megvan ennek a gépnek a helye, csak le kell venni a szemellenzőt, és nem mindenkinek a maga munkavégzésére elképzelni :K

    rii: Bagoly mondja verébnek :DDD Pl. én soha nem használok lan-t. Ultrabook-on, normális?? :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák