Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz YASKATIR #32 üzenetére

    Ennek van.

    Legalábbis ezt feltételezed. Ezért jó, ha nem ismered betéve az egész piacot 10 évre visszamenőleg. Akkor a mostani is tökéletes :K

    3 (+1) Acer laptopom volt az elmult 3 evben, ez igy eleg lesz mester?

    15 fölött jó vagy. Meg még vagy 100 másik típus is jöhet. Utána elég lesz :K

    Csoda

    Az van itt is :P

    Igen, lathatoan te jobban tudod ezt, mint maga az Acer.

    Ha már anno én láttam tucatjával a szétrepkedő szigetes billzetes próbálkozásukat és utána kellett rendelgetnek az alkatrészt, ja, jobban.

    "Csak" 4,4mm? Ok. Az egesz laptop 14.6mm.

    Az én kukim pedig.... ja nem, nem ez volt a kérdés. Mérd már meg a mélységét a billzetednek. Ez a kérdés. Aztán majd merengünk az eredeti kérdésen. Tudod, csak szépen, nyugodtan, nem szalmabábok és egyebek.

    Igen, mert mindenki szervizes lesz ezzel a laptoppal, meg veletlenul sem azok az oltonyosok veszik akiknek szanjak igaz?

    Ha nem érted meg, hogy miért írtam, akkor tényleg be kell fejezni. Ezen öltönyös emberek szoktak nagyon vicces telefonokat intézni, hogy neki csak xy dolog kéne, de nem megy. Hát akkor átalakítózzál, hordjál magaddal még adaptereket. A legszebb dolog amit az ipar elért a marketingben az a papírvékony gép. Én jól keresek, te is örülsz, nincs gond.

    Beletapintottam valamibe vagy csak kevés a mintavételed? Valamelyik a kettő között lesz-

    Bejött mind a 2. Tudok azért, na :DDD

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák