Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz YASKATIR #29 üzenetére

    Akkor milyen billentyuzetet szeretnel?

    Aminek van mechanikája és nyomáspontja.

    Az Acer laptopokban teljesen jo billentyuzet van.

    Beletapintottam valamibe vagy csak kevés a mintavételed? Valamelyik a kettő között lesz-

    Tudod hol van szar? Az utolso macbook-ban.

    Ebben egyetértünk.

    Igen, foleg, hogy nem plusz 3mm az a plusz 3mm.

    Több ügyfél is olyan kívánságokkal jön: srácok. Nekem 3mm-el vékonyabb gép kell. Megbolondulok egyszerűen :DDD Jó vicc volt azért na. Nem.

    Kedvedért lemértem: a nagyjábóli szent grál T60 korszaki pillangós billzet cakk-pakk 4,4mm. Ha mondod melyik Acer billzetet kéred, bontunk neked szívesen és megnézzük mennyi az annyi :K

    Akkor ideje lenne venned egy normalis Type C-s gepet es ahhoz egyetlen ertelmes adaptert, amin szo szerint minden van.

    Melyek a normális gépek? Csak tudjam miben mozogsz, merre az arra. Van amúgy köszi. Értelmes adaptert is van. Jó pár. Nem ez a szakmád, mi? Egy adapter :DDD Örülne neki mindenki, szegény szervizesek főleg. Nekem abban a tasiban van vagy 80k-m.

    Azert vicces, hogy minden belefer csak pont a 10 centis type c adapter nem... Aha.

    Kocsiban is elfér a bikakábel. Lehet tippelgetni hányan tartják garázsban és mennyien kocsiban.

    Igen, egy 50 grammos 10 centis adapter nyom meg zavar, de a toltokabel persze gondolom nem.

    Igen, van ilyen is. Bármi ami több, mint a muszáj, az zavarja az embereket. Nem én mondom. Az ügyfelek.

    Kit erdekel jelenleg az, hogy az apple mit balfaszkodik a portokkal?

    Példa volt, bocsi. Akkor legyen Acer. Most jobb? :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák