Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz micimacko #63 üzenetére

    " ... maga az IOS nem a kötöttségei miatt ... " - én tudom magamról, hogy rövid időn belül lábrázást kapnék tőle. Nem az én rendszerem.

    " ... sajnos nem tudja az esimet ... " - ennek én sem örülök, de úgy látom, hogy még jó ideig lesz ilyen v. olyan SIM, szóval ezt talán el tudom engedni.

    "Éppen P10-ről váltottam 2 hónappal ezelőtt ... "
    Én most már kivárok (ha eddig bírtam, menni fog még egy kicsit, a P10 is jól bírja :)) az első tapasztalatokkal. A ZF8 is esélyes volt, de aztán a sok probléma miatt az elengedtem. Jött az S22 (Exynos, kis akkumulátor), Xiaomi 12 (jó lett volna, de nem a 8 gen 1-el, és hát a Miui-t sem nagyon dicsérik mostanában ...). Szóval most ez a ZF9 van a fókuszban. Ez sem tökéletes, de egyelőre csak olyan hibái és hiányosságai vannak, amit duzzogva, de el tudok engedni.

    Mindentől függetlenül rohadt szomorú, hogy droid-os telefonok gyakorlatilag hozzádrágultak az almás telefonokhoz. Szóval nem egyszerűen csak arról van szó, hogy sz@r a forint és válság van. Mert akkor a két rendszer között megmaradt volna az árdifferencia. De, nem!
    Az egész akkor talán érthető lenne, ha ezért kap is valamit az ember. De, - újfent - nem! Eklatáns példa erre az előbb említett Xiaomi 12-es sorozat, amiből a 12X kivételével a több egy vödör csavar.

Új hozzászólás Aktív témák