Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    Na szóval. A telefon nagyon jó, nem bántam meg a vásárlást, azonban közel sem hibátlan.

    Az összeszerelés minősége elsőosztályú, nagyon finoman és feszesen záródik. Engem a súlya nem zavar, érezni, hogy van benne anyag. Szerintem utcahosszal a zöld színű a legszebb. Az előlapon az első napon még zavart a képarány (832 x 2268), de gyorsan szokható.

    A fő képernyőn lévő hajlás ahogy sejtettem természetes fénynél engem zavar, mert össze-vissza törik a fény rajta. Szerencse, hogy leginkább házon belül nyomkodom. A kijelző nem tudom mennyire erős, de szerintem képtelenség benne kárt tenni S-Pennel vagy ujjal, ha az ember nem akar bele direkt lövészárkot szántani.

    Ez a kijelző alá dugott kamera szokható, a mindennapi használatban észre sem veszi az ember, hogy nem tökéletesen láthatatlan. A hátlapi kamera finoman szólva sen tökéletes, nem is értem. Elvárná az ember, hogy ne egy fapados kamerát kapjon. Már a kijelzőn látszódik, hogy vérszegény az egész produktum. Persze, aki ilyen telefont vesz, az nem a kamera miatt teszi, így engem sem zavar. Később majd teszek be képeket, mert ma elég sokat fotóztam.

    Kötöttem rá 2 év biztosítást a SES-ben, de már bánom. Rohadt drága (1 év 65k, 2 év 130k, 3 év 195k) és ugy nem lemondható. Lehet elállok az egésztől 14 napon belül és megveszem újra biztosítás nélkül. A koncepció az volt, hogy féltem a belső kijelzőtől, de ahogy fentebb írtam, nagyon jó minőségű. Egyébként belül is van rajta védőfólia, de nem érdemes leszedni, mert nem azért van rajta. Első bekapcsoláskor a telefon fel is hívja rá a figyelmet. Azt mondta a Samsungos gyerek, hogy a szervizben lehet kérni rá cserét, de árat nem mondott. Ez így azért elég jól hangzik.

    A két hangszóró nagyon szépen és hangosan szól, nekem tökéletesen megfelel.

    Talá a legnagyobb negatívum a kamera mellett, az bizony az üzemidő. Már elsőre is sejtettem, hogy 4400 mAh sok dologra nem lesz elég, be is jött. Kb 4 órát bír ki, ráadásul nyugalmi állapotban is túlságosan merül. Gondolom majd javulni fog a frissítésekkel, de nincs meg az az érzés, ami az S21 Ultránál volt, mely szerint le sem lehe meríteni 1 nap alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák