Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz RaveForce #78 üzenetére

    Itt szépen látható, miért is szebb, élesebb a Xiaomi kijelzője egy FullHD SAMOLED-nél.
    Míg a Xiaomi (EverDisplay/BOE) kijelzőjén két egymás melletti pixel így épül fel: RGB-RGB (azaz piros-zöld-kék, majd piros-zöld-kék alpixel),
    addig a Samsungnál (Samsung) RG-BG (piros-zöld, majd kék-zöld alpixel)
    A Xiaomiban 50%-kal több pixel van, period.

    [ Szerkesztve ]

  • Swinegod

    őstag

    válasz RaveForce #78 üzenetére

    Én szeretem a Xiaomit ez tény, a Samsunggal pedig ellenérzéseket táplálok, így kicsit elfogult vagyok. De, az tény én érvelek is. Én használtam az S8-on kívül MINDEN árszegmensben Samsungot, csak a J3 és C sorozat maradt ki. Xiaomit eddig hármat, az egyik ismerősöm Redmi Note 2-je, és az én R Prom illetve Note 3-am. Mindegyik jobb mint egy A5 rendszer sebességben, a N 3 és R Pro pedig anyaghasználatban és kijelzőben is. Én szerettem a Note 3-at- annyira tökéletesen kézre állt. Menj el MediaMarktba és használj egy Redmi 3S-t vagy Note 4-et pár percig, fogdosd meg, és úgy mondj róla véleményt. Persze haterkedés nélkül, mármint ilyen UFS 2.1 helyett eMMC tárhelybe belekötés nélkül pl. És EverDisplay aki szállítja a telóm kijelzőjét, illetve a BOE ha túl nagy lenne a kereslet és az ED nem tudná teljesíteni a megbízást, de ez úgyse történik meg, senki se vett Redmi Prot. Pontosabban nagyon kevesen

    americanidiot: Köszönöm, hogy ezt így megcsináltad, de én őszintén megmondom, hogy nagyon nem értek a kijelzőkhöz, és ezek alapján az A5 kijelzőjét jobbnak mondanám, hiszem több LED van arányosan az A5-ben

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák