Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Szerintem semmi baj nincs a rendszerrel. De mint fent is írták, a külső első ránézésre ugyan az, mint 3 éve. Akinek akkor se tetszett, annak most se fog. Talán aki meggyűlöli a droidot, annál van esély arra, h vált WP-re, de lehet akkor inkább már Apple terméket vesz.
    Apukámnak van Wp-s telója, igaz még 7es. Egyébként nincs vele baj, de pl lehet látni h sokkal lassabb, mint az új, újabb hardverrel. Ettől függően is jobban megéri egy olyan, mint egy pocket neo.
    Jó úton jár a Microsoft, mert tényleg a stabilitást mindenhol lehet hallani a WP-ről. Gyors, keveset gondolkodik. A Nokiák előnye az aránylag jó kamera, a felső szegmensben meg a kifejezetten jó kamera, az ingyenes naviról nem is beszélve. Ezek olyan tulajdonságok, amik nagyon sokaknál számítanak. Aztán ott az áruház, ami elérte a 300 ezer alkalmazást, és napról napra növekszik. Tehát baj nincs a rendszerrel, és a készülékekkel se, hisz pl a Nokiák nagyon szépek, minőségiek.
    Akkor mi lehet a baj? Még mindig félnek tőle az emberek. Főleg aki eddig droidos volt. Belátom, én is félek még mindig tőle, pedig tudom h jó rendszer. A felület nem tetszik, vmiért taszít. Valószínűleg ezen kellene változtatni, vmi vonzóbb megjelenés kéne neki, ugyanezzel a stabilitással és gyorsasággal, ugyanilyen szép készülékekre

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák