Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naughty9011

    tag

    válasz #78073088 #87 üzenetére

    Írod ezt, úgy, hogy közöd nem volt hozzá csak a speckokat láttad. A p20at hagyjuk, az copy, mondjuk a copy nem lenne a baj, ha valami jót másolnának, de ezt a kameraszigetet baromságnak tartom én is. De én iX után biztos nem mennék vissza iXre, az ios is le van maradva a droidhoz képest és a hardver is mindig gyengébb.

    Mate 10 pro

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz #78073088 #87 üzenetére

    Az akkumulátorkapacitást az Apple ritkán közli, a GSM Arena szerint mindenesetre 2716 mAh-s a telep lapul a X-ben, amivel egy intenzív napot kibír, ám este feltétlenül töltőre kell dugni. A mobilfüggők nyilván ezt az iPhone-t is letudják nullázni naplementéig, és tekintélyes egy Mate 10 Pro-féle konkurens üzemidőbeli előnye. Ám a 150 niten mért, 11,5 óra netezés vagy 14 óra videózás teljesen elfogadható a mobilpiacon, a vegyes használat pedig másfél napra is kitolható, ha kevesebbszer nyúl az ember a mobilért. Aztán jön a feketeleves: a mellékelt, 5W-os adapterrel kerek három óra egy teljes töltés, és bár vásárolható kompatibilis gyorstöltő és Type-C kábel az USB Power Delivery előírásoknak megfelelő gyorstöltéshez (az Apple 30 perc alatt 50%-ot ír), a kombináció drága, nem beletenni a csomagba pedig pofátlanság. Cserébe a Qi szabvány szerinti töltőpadokra helyezve az idei iPhone hármas vezetékmentesen is tölthető. Ez is lassú folyamat, bár állítólag az iOS 11.2-től némi gyorsulás várható.

    A 400k teloba nem fér bele a gyors töltő ellenben a kaki-mojival. Na ez a vicc :DDD
    Viszont videózni tényleg nem kéne a Mateval. És talán egy jobbb képeket is készít a X, de kb ennyivel tud többet. És ha zsében nézzük 2db Mate-t biztos vehetünk egy X-ért.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák