Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Karmko #40 üzenetére

    Én is szeretem, de ha megnézed, ehhez képest már a mai bléső égésűek is PC játékok. Akkor már nem mindegy, mi hajtja? És igen, meg lehet benne halni, pont azért fejlődött az autóipar is biztonságosabb autók irányába. Mert azért amikor meghalsz, akkor nem kellemes. (Vagy amikor nem te halsz meg, és a haverod anyjának kell a szemébe nézned?)
    Amúgy sem sok értelme van az ilyen erősebb kocsiknak sima közlekedésben, mert az nem a vezetési élményről szól, főleg városban. Versenypályán tök oké, csak ott meg kiderül a közúti Scumacherekről, hogy nem tudnak vezetni.

    "Ha nem lenne benzintemető, én ilyennel járnék."
    Ahaaaaaa... :DDD Meg a fenntartási költségei egy villanyosnak egy bármilyen belső égésűhöz képest azonos idő alatt... (Tudnék mesélni a 10-25 év közötti autóim javításairól, amik ráadásul nem is voltak nagyon bonyolult szerkezetek.)

    "A-ból B-be meg tömegközlekedéssel is el lehet jutni, "
    Amkor lehet, pl. azt is használom. Igazából egy jó tömegközelekedés mellett elég jól el lehet lenni saját autó nélkül, ami egy rakás városi problémát megold.
    Érted, nekem is van autóm, de miért? Mert anyámhoz/anyósékhoz elég macera a tömegközlekedés, meg mert hajnali 4kor nem megy busz a pusztába, ha fotózni megyek. De kb. ennyi.

    Nekem baromi jó lenne egy olyan villanyos, ami elmegy mondjuk 4-500km-t névlegesen.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák