Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dedicted

    tag

    válasz Kaktusz92 #21 üzenetére

    Szerintem nem jól gondolod/mondod

    -Mert ha eleve nem úgy gyártják aFhd tv-ét hogy működjön pc bemenet szintjén is fullhd-én akkor a bajt a vezérlésnél kell keresni értsd mint ahogy a tv-és monitor bemenetet se tudod rendesen 60Hz fölé tornászni hogy az elvártLcd-ledes 75hz-et elérjed ,akkor mi a válasz arra hogy ezt a pc szintű fullhd jelkiadást csak a 4k-nál tv-nél tudták orvosolni ...régebben a crt-éknél volt 100hz ,most meg a 144hz kéne legyen a trend ,[link] és mit kapunk ,félrevezető ujjitás neveket amit szerintem nem mindegyik modelben létezik csak a felsőbbekbe

    Engem is zavar az a probléma amit a Gigabyte a z77-es alaplapokon össze-vissza zavart jellel csináltak ,mivel van egy 21:9-es ea73-as modelem ,és ami után telepitettem a külön 2560x1080-nak való meghajtót kész bűvészkedést kellett eszközöljek ha a bios beállitást is akartam látni azok után ,(mert a tapogatós modszer a monitor kijelzője alatt az idegesitő )hogy akkor néhány másodpercig csak a dvi bemenetet látta ,és aztán csatlakoztatta a Displayportot ,gondolom ezért ISTENNEK HÁLA hogy kitalálták az LG-től a távirányitót hozzájuk ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák