Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Apollyon #9 üzenetére

    A "mérnöki" ostobaságcunamitól.
    Az amúgy komoly, hogy érvként hozol fel egy gagyi memkártyát (W 80 - R 100), egy SSD-vel szemben, ami W 800 MB - R 2000 MB/s-al működik? "lol"

    Lefordítom: Adott játékban a pályabetöltés 1 perc memkártyáról, míg SSD-ről pár mp. Rohadtul nem mindegy. Egy 100 órás játéknál, adott esetben simán elmegy az életedből pár óra arra, hogy a töltőképernyőt bámulod. Magyarul a nagy büdös semmire.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

  • hunluki

    senior tag

    válasz Apollyon #68 üzenetére

    A kettő miért zárja ki egymást? Nekem is van switch és kb az elmúlt év legjobb cuccának tartom a decket az M1-es mac-ek mellett.

  • Crus

    őstag

    válasz Apollyon #68 üzenetére

    Kezdjük azzal, hogy előbb rendeltem elő a SD-et, mint te. Folytassuk azzal, hogy attól, hogy megveszem még nem vagyok strucc és előre látom a vele kapcsolatos problémákat, amiket egy szakmai topikban ki is lehetne beszélni normálisan, ha nem lennének az előre legyártott SD fanboyok.
    (A memóriakártya nem hátrány, hanem a fontos hely elvétele a széles körben elérhető SSD-től. Ha azt megoldották volna jól és mellette lenne még a mem. kártyának is hely, nyilván szavam se lett volna.)

    Zárjuk le azzal, hogy a Switch, mint hardver egy rakás szar. Olvashattad ebben a topikban is, hogy fél óra után begörcsöl tőle bármim, annyira kényelmetlen handheld módban, erre jöttök néhányan azzal, hogy az SD majd nem lesz az. Hát az lesz. Nagyobb. Nehezebb. Lecsatolhatatlan a controllerje.

    Sokan fogtok csalódni, de ezt majd úgy közlitek, hogy fél éve nem volt bekapcsolva SD, de közben ide leírjátok, hogy mennyire csodás masina. Csodás, csak kézben ne kelljen tartani.

    A Switch 720p kijelzője egy ritka fos LCD panel, aminél már a 30 ezres kínai random telókba is szebb kijelző kerül. A joyconok legendásan rosszak, a saját játékaik futását pedig sokszor nem bírja el a rom hardverük. A Nintendo játékok árazása az excluik terén főleg bicskanyitogató. Szerencsére van 2nd hand piac, különben az egész cégre nyugodtan rá lehetne gyújtani a székházat. Amúgy a Nintendo alapelve az, hogy szándékosan, olcsó, nem túl jó minőségű, de tömegesen előállítható hardverre adnak ki minőségi játékokat. Világ életben kerestek minden egyes eladott hardveren.

    Lehet, hogy minden vagyok én, de önigazoló márka fan az egészen biztosan nem. Rettenetesen mellélőttél.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák