Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #31 üzenetére

    Értem mit mondasz, de legalább vizsgálják ki normálisan, h mitől van beázva. Mert kb lesz.rják, megmondják h felhasználói hiba, és kész. Ha nyitott ajtóval dobod vízbe, ok, bánja a tököm h ugrik a gari, hülye voltam. De legalább aki beviszi ilyen problémával, nézzék meg, h minden ajtó jól zár, jó a szigetelés a jack dugónál stb.. Azért ennek így nincs értelme. Kiadok egy telefont IP-vel, de ha beázik, akkor annyi volt, minek raktad vízbe az amúgy vízálló telefont. Logikus :D Ha bízik abban a Sony, amit csinál, akkor nem kellene ebből problémázni. De visszalyukadva a Z2-re, olyan illesztési hibák vannak némelyiken (sokan), h öröm ránézni. Na, esetleg nem viszed vissza, mert jó lesz az, nem foglalkozol vele, és beázik a túl jó illesztések miatt. (De tegyük fel, h visszavinnéd, de nem cserélik, tök mind1). Na, tessék, gyártói hiba, mégis a felhasználó szívja meg

    (#32) Fr0z3n: Hehe, fő a kényelem! :D Szívesen kipróbálnám ezt a távirányítót én is. Sajnos még nem volt rá lehetőségem (készülékem).
    Remélem a Sony picit felébred, és elkezdi fegyelmezni azt a gyártósort, aztán a szoftversort, és nem lesz probléma. Ellenkező esetben a Vaio sorsára jut ez is, amit azért nem akarok. A Pc piacon is igazából semmi egyedit nem tudtak adni az embereknek, csak egy prémium dizájnt olyan áron, h sokszor a sírás kapott el. Persze h nem voltak versenyképesek. Itt van azért pár + dolog másokkal szemben, de mint fent is írtam, sztem ez hülyeség, h egy IP-s telefonra pl illesztési hiba miatti beázástól ugrik a gari, meg valszeg a telefon is, aztán javíttasd meg

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák