Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Én szeretem a Sonyt, de tényleg vannak hiányosságok. Pl a Z2öt nem kellett volna elb.szni azzal, h csak minden 3. tökéletes. A másik, milyen dolog az, h nem tudom hány gyártónak ő adja az optikát, és kb mindegyiké jobb képet lő. A másik nagy baki, h ha egyszer IP minősítésű a legtöbb telefonja, akkor beázásra miért nem vállal garit. Szintén problematika téma lehetne a szoftver támogatottság. Tehát az mondható el szvsz, h ilyen kisebb/nagyobb hibák,hiányosságok miatt nem választanak sokan Sonyt, amiért sajnálom a gyártót, de egyben megértem azokat is, akik elfordulnak tőle.

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Fr0z3n #18 üzenetére

    Hohó.... annyi illesztési hiba előfordul, h nocsak. Előlap v hátlapi üveg pl nagyon gyakori, h el van csúszva. Szintén több helyen előfordult illesztési hiba vmelyik ajtócskánál, ami elvileg ugye vízálló. De mivel rossz az illeszkedés, ez megkérdőjelezhető. Aztán ott van a pixelhiba, ami szintén nagyon gyakori a Z2-nél. És sokan ráfaragtak, mert 3 v 4től foglalkozik vele a Sony, és a nagy többségnek 1-2 pixelhibája volt. Ezért is volt érdemes online rendelni, mert 2 hétig elállhatsz a vásárlástól.
    Tehát sajnos a régi, minőségi, strapás japán Sonyból lett egy Kínai kacat :( Konkrétan nem az anyagminőségre értem a vackot, mert az tényleg 1. osztályú, de ez sztem megbocsáthatatlan, h ennyi illesztési hiba legyen egy ilyen gyártónál, ezt még tetőzi az is, h egy 200 ezres telefonról beszélünk. Elég rossz útra tért a Sony, remélem észbe kapnak.. érdekes módon a Z-nél nem volt ennyi probléma (ott volt más), ezért nem is értem, h 1 évvel később hogy jöhetnek le a gyártósorról ilyen termékek. Bízok benne, h a Z3al kicsit összeszedik magukat

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #26 üzenetére

    Attól függ honnan nézzük a "veszteséges" szót :D Bár így tényleg helytelen a megfogalmazás. Egyébként mobil fronton se rukkolt akkorát mint tavaly, tehát tavalyhoz képest úgymond "veszteséges", de egyébként nem

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Fr0z3n #28 üzenetére

    Jaja pont ez a gond. Amiért veszik az emberek, az igazából semmit nem ér. Semmit nem ér, mert nem tudhatod, h beázik e illesztési hiba miatt, ha meg beázik, b.szhatod, mert ugrott a garid. Van ennek értelme??? Tehát mind1 ha veszel egy sima IP nélküli telefont, mert azt is qrelhatod, ha beázik. Persze a legtöbb tényleg vízálló (Z, Z1, Z1C), de nem tudhatod, h te jót, vagy éppen rosszat fogsz ki. 150-200 ezres telefonnál meg én se szívesen kockáztatnék. Tehát pl szvsz én ha már azzal reklámozom a telefonom, h vízálló, adjak már vmi biztosítékot a vásárlóknak, h ha sz.rul rakták össze Chinában az emberek, akkor ne ugorjon már a gari.
    Egyébként elsőre engem is megfogott a Z2 szépsége, és sztem sokan szintén ebbe a hibába estek. Szerencsére én nem vettem meg, nem szeretek tesztelő lenni, + várok még egy picit, kíváncsi leszek, mi lesz jövő április-május körül

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #31 üzenetére

    Értem mit mondasz, de legalább vizsgálják ki normálisan, h mitől van beázva. Mert kb lesz.rják, megmondják h felhasználói hiba, és kész. Ha nyitott ajtóval dobod vízbe, ok, bánja a tököm h ugrik a gari, hülye voltam. De legalább aki beviszi ilyen problémával, nézzék meg, h minden ajtó jól zár, jó a szigetelés a jack dugónál stb.. Azért ennek így nincs értelme. Kiadok egy telefont IP-vel, de ha beázik, akkor annyi volt, minek raktad vízbe az amúgy vízálló telefont. Logikus :D Ha bízik abban a Sony, amit csinál, akkor nem kellene ebből problémázni. De visszalyukadva a Z2-re, olyan illesztési hibák vannak némelyiken (sokan), h öröm ránézni. Na, esetleg nem viszed vissza, mert jó lesz az, nem foglalkozol vele, és beázik a túl jó illesztések miatt. (De tegyük fel, h visszavinnéd, de nem cserélik, tök mind1). Na, tessék, gyártói hiba, mégis a felhasználó szívja meg

    (#32) Fr0z3n: Hehe, fő a kényelem! :D Szívesen kipróbálnám ezt a távirányítót én is. Sajnos még nem volt rá lehetőségem (készülékem).
    Remélem a Sony picit felébred, és elkezdi fegyelmezni azt a gyártósort, aztán a szoftversort, és nem lesz probléma. Ellenkező esetben a Vaio sorsára jut ez is, amit azért nem akarok. A Pc piacon is igazából semmi egyedit nem tudtak adni az embereknek, csak egy prémium dizájnt olyan áron, h sokszor a sírás kapott el. Persze h nem voltak versenyképesek. Itt van azért pár + dolog másokkal szemben, de mint fent is írtam, sztem ez hülyeség, h egy IP-s telefonra pl illesztési hiba miatti beázástól ugrik a gari, meg valszeg a telefon is, aztán javíttasd meg

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák