Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    Érdemes a verge ebben a témában írt cikkét elolvasni. A gyártók között már most nincs egyetértés milyen codecet használjanak a jövőben és ez valószínűleg idővel még sokkal rosszabb lesz. Az egész piac már most töredezett és még alig kezdődött el a wireless őrület.

  • edward2

    addikt

    válasz sz.balazs.95 #40 üzenetére

    Az applenek nem népszerűsége van hanem agyhalott zombi követő tábora. Ebből adódik, hogy bármilyen kulát el tudnak sózni az emberekre. Lásd faceID baromság.

  • edward2

    addikt

    válasz sz.balazs.95 #48 üzenetére

    Saját telóm: oneplus 2
    Céges: iphone 5S

    Az iphone egy lebutított telefon. Nekem már ezek a netes mesék nem jönnek be. Napi szinten használom és látom mennyire korlátolt logikátlan béna a rendszer. Egyszerűen a hideg kiráz tőle és 2 év céges használat után ha fizetnének se kellene iphone a privát életembe.

  • edward2

    addikt

    válasz sz.balazs.95 #54 üzenetére

    Netes mese= "it just works" "smooth and fluid after many many years" etc

    Problémáim:

    -2016 januárban amikor megkaptam a telefont az iPhone billentyűzetén képtelenség volt megállapítani, hogy épp nagy vagy kis betűvel írsz-e. Ez androidon mindig volt. (extra:swiftkey rendszeresen beszarik, nem indul vagy elindul, de nem ad suggestionöket)

    -wifi hotspot csak akkor sugározza az ssid-t ha a menüben vagyok..... (nem a telefon nevét akarom ssidnek hanem customot,nem lehet)

    -a beállítások miért nem elérhetőek a programokból? Miért kell nekem külön kikeresni a beállítások menü alatt?

    -a telefon rendszeresen nem ébred fel alvásból. Nyomkodod bekapcs gombot semmi. Egyetlen mód, hogy felébredjen=powergomb+hangerő nyomása egyszerre. Felébred és élből nyom egy screenshotot is. Iszonyat idegesítő.

    -indokolatlan akku merülés. Életben ilyet nem tapasztaltam androidon. Egyes napokon használat nélkül is képes kikapcsolásig merülni akár 10 óra alatt is. Következő 4 napban viszont 10%-ot se merül majd ismét egy random nullázás. Ezt hogy?

    -a főképernyőn csak a használt 6 programom szeretném látni viszont azt a 6 ikont a legalsó sorban könnyen elérhető helyen szeretném tartani. Képtelenség. Fel kell tölteni a képernyőt felesleges ikonokkal. Vicc.

    -a töltő csatlakozója úgy gyűjti a port hogy 3-4 havonta portalanítani kell amúgy megbízhatatlanul tölt. Se microusb se usb-cvel ilyet nem láttam.

    -az animációk lassúak alapvetően bármi amit csinálni akarsz lassú mint a csiga. Egy telefonhívás 2 perc mert mindennek "gyönyörűen" kell megnyílnia.

    -hardver tökéletes: ujjlenyomat olvasó pár hónap után beszart, az alumínium gondolom akaratosan de annyira puha, hogy a semmitől is úgy néz ki a telefon mintha naponta bevernék vele egy szeget. A töltő kábele ugyanígy olyan szépen elkoszolódott mintha valami guberált cucc lenne.

    -szoftver1: a designer fejét verném a falba aki kitalálta az ébresztő óra beállítását. Nehéz az időpontokat módosítani és körülményes.

    -szoftver2: a messagesben nem a nyílra kell rányomni, hogy visszalépj a listára hanem mellé kell nyomni ha pontosan '<' - ra nyomsz semmi sem történik!

Új hozzászólás Aktív témák