Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz edward2 #47 üzenetére

    Tökmindegy, a lényeg akkor is az, hogy ha egy iPhoneba belekerül valamilyen feature, akkor az max 2 év alatt eljut az iPhone-osok zöméhez, mert addigra már jó eséllyel váltanak újabb mobilra, és az már a piac kisebbik fele.
    Ha most ugyanilyen lendülettel az LG kezd el használni egy új feature-t, akkor egyrészt az az LG-s felhasználókon belül is sokkal lassabban terjed el, másfelöl pedig eleve sokkal kisebb a piaci részesedése is az LG-nek, de ugyanez igaz majdnem minden gyártó esetében, esetleg a Samsung az, amelyiknek súlya van, de ők sis fentről lefele vezetik be az új feature-öket, a legtöbb ember meg mid-range vagy low end telókat használ, ahova lassabban jutnak el a dolgok, és így lassabban is terjednek ez az újdonságok.

    Pl. a VoLTE, Galileo vagy LTE-A is gyorsabban tud elterjedni az Apple ökoszisztémájában, mint Android oldalon.

    Másfelöl meg sokan pont nem az agyhalottság miatt vesznek iPhone-t, pl én is már egy ideje gondolkodom rajta, mert számos előnye van, ami nekem szimpatikus. Sokkal könnyebb beszerezni pótalkatrészeket, a garancia határokon átnyúlva érvényes mindenhol, frissítéseket sokkal tovább kap, és sokkal naprakészebb, nem kell amiatt aggódnom, hogy 1-2 év után használhatatlanra lassul le, és elavul a hardvere, stb stb.
    Pl a G3-mam is egy használhatatlan lassú szar, 7.1 csak custom ROM-mal van rá, ami bugos, és az iPhone 5S kb ugyanezzel a hardverrel köröket ver használhatóságban erre, és a kedvencem, hogy annak 1400valamennyi mAh-s akkuval simán sokkal jobb az üzemideje, mint a G3 3000-rel, és nem a kijelzőméret miatt, hanem a mobilhálózat és a készenlét visz el picsasokat, mert képtelenek voltak normális energiamenedzsmentet csinálni hozzá. :U

    Nem azt mondom, hogy nem agyhalottak vesznek iPhone-t, hanem inkább azt, hogy nem csak azok.

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz edward2 #52 üzenetére

    Netes mesék alatt őszintén nem értem, mit értesz, mert a saját tapasztalataimat írtam le :F
    Viszont az komolyan érdekelne, hogy mik azok a korlátok, amik annyira zavarnak benne, bár ez már eléggé off téma így is. :D

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák