Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demens

    tag

    válasz superecneB #28 üzenetére

    Egyetértek. Én pl. évek óta Samsung monitort veszek és minden oké volt velük, jó sokáig bírták azért. A mobiljaik nem tetszenek. Se a külsejük, meg valahogy nem szimpatizáltam soha a termékeikkel, bár csak az olcsó telóikhoz volt szerencsém.

    (#14) GrandeP: Ezt most minek kellett? Bocsánat, de utálom az ilyen infantilis kommenteket. Én használok Symbiant, Androidot, iOS-t is. Az iOS-hez hasonlítani azért teljesen felesleges, mert az egy egészen más filozófiára épül. Annak a WP7 az ellenfele. A droidról meg ennyi, hogy az alsó kategória egy vicc és agyvérzés, a középben van néhány jó készülék és a felső az ami elfogadható (a négymagos telókat most nem számoltam), de még ott is van 1-2, ami csak főzött rommal használható kellemesen. Ehhez képest a Belle a gyenge hardver mellett is fagyás, akadás mentesen megy. Nagyon ritka a szaggatás. Lassan egy hónapja nem indítottam újra és semmi baja nincs. Megvannak a maga problémái, ahogy a droidnak is. Csak mikor jön a sok hozzászólás, hogy fagy, szaggat stb. biztos vagyok benne, hogy még csak hozzá sem értél egy mai symbianos telóhoz sem. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák