Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Matada2.3 #12 üzenetére

    Mondjuk az is igaz - és most magamat is megcáfolom picit, hogy minél erősebb egy SoC, annál több helyet igényel. Igaz az S820 esetében is történt csíkszélesség váltás, talán már a melegedés miatt nem kell akkora hely neki.
    meglátjuk, én kíváncsi vagyok.
    De aki egy kézzel biztosan akarja kezelni a telefont, 4-4.3 col a legkényelmesebb. természetesen az 5 colos L640-et is tudtam egy kézzel kezelni, de ha valaki nekem jött volna az utcán, simán kiesett volna a kezemből. Tehát hiába érem át, ha nem stabil a fogása.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Sys85

    veterán

    válasz Matada2.3 #12 üzenetére

    Annyira nem sok az a 4,6"!
    Gondolj csak bele!Az iPhone 5/5S/5C bár 4"-es,de az iPhone-okra jellemző kávák miatt nem olyan kicsi mondjuk egy Z5C-hez képest (4,6"),és akkor még csak egy Sonyról beszélünk,amiken szinté nem kicsi a káva.
    Szóval ha a Samsung kisebbre csinálja az S7 Minit,akkor cirka akkora lesz mint az új iPhone (max minimálisan lesz nagyobb),hiába lesz nagyobb a Samsung kijelzője.

    Mondjuk a Samsung még mindig furán gondolkodik!Aki kicsi iPhone-t akart,az eddig beérte az i5S-sel.Az a szifonos akinek ez kicsi volt,jobbára i6/i6S-t vett (szerintem cirka 10ből 8ember),kevés ember tért át androidos telóra!
    Ugyanez androidnál!Aki kicsi telóra vágyott,az jobbára vagy elszenvedett a régi telóval,vagy vett Sony Compactot,de a többség nyelt egyett és inkább váltott felfelé,de nem iphonera.
    Kicsi az egymástól ellopható vásárlók köre.
    Androidon belül természetesen elfér a Sony mellé egy kisebb csús hardveres teló,kell is!

    [ Szerkesztve ]

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák