Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz #82729984 #39 üzenetére

    Értsd már meg hogy nem lehet! Nem lehet olyan mobil OS-t csinálni, ami 100 féle készüléken ugyanúgy működne. ENNYI. És nem, nem 5 fillér egy rohadt updatet kiadni. Nem a lelkes főzött ROM készítőkből kell kiindulni, egy gyártónak egyáltalán nem 1 hónapos 1000 dolláros procedúra ez. Csak a tesztelés 8-10 hétig tart. A frissítések be vannak építve a telefon árban, jééé a Sony Z2 200 rugó volt és meg is kapta az MM-t.

    Nem tudom mi az istent kell ezen rugózni. Ha ennyire foglakoztat, hogy friss Android legyen veszel Nexust, kész. Ha nem jó a Nexus veszel más Flagshipet, arra is jön kiadás utáni minimum 2 frissítés.
    De azt várni, hogy a 30-100 ezer Ft-i kategóriában majd frissítéseket fognak csinálni hiú ábránd.

    És kapaszkodj meg: az emberek 95%-a azt se tudja milyen Android van a telefonján! Majd annak az 5%-nak, akit érdekel ugyanakkor nem képes a gyártó szemével értelmes összeget letenni az asztalra, majd nekik is kiny*lják a s-ggüket?

    Értem hogy, nem tetszik ez, de ez van, nekem is 60 ezres telóm van még se rugózok ezen pedig nem vagyok a 95%-ban. Ha mindig up2date akarsz lenni veszel Nexust, ha kis késéssel másfél éves támogatottságot akarsz (de a Sonynál és a HTC-nél nyugodtan lehet számolni két évvel) akkor más Flagshipet veszel.
    Ha a Google kötelezhetné a gyártókat ilyenre, akkor azzal tökön lőné magát mivel versenyképtelenek lennének a WP-vel szemben az alsó kategóriában, mert a frissítésekre való költséget is be kéne építeni az árba. Mind ezt persze a mi 5%unk miatt, a másik 95%-a nem is érezné hogy ezzel neki jobb lenne. Pedig amúgy de, mennyivel is jobb egy KK-nál a Marshmallow, előbbit éppen hogy lehet használni a másik meg maga a kánaán, szégyen hogy mennyien elesnek ettől :U
    Ja tényleg WP, ha ennyire fáj hogy nincs frissítés de nem akarsz iPhonért két kilót letenni akkor az a neked való platform, ott már 1 éve be van ígérve, hogy mindenki megkapja a W10-et :C

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák