Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfpapa72

    csendes tag

    válasz koko52 #8 üzenetére

    Sokáig gondolkoztam, hogy válaszoljak-e vagy sem. Mivel ez a baj itt a PH-án, hogy a téma függetlenül attól miről is szól átmegy trollkodásba ami OFF topik.....-de legyen....
    Ma már keveset szólalok meg a neten és főleg itt csak olvasó voltam, mert az ilyen megnyilvánulásoktól hemzseg ez az oldal.
    Szóval, hogy mit is nyerek a látványon kívül? FPS-t?(Persze 200-val többet!)… Az irigység nagy úr! Sajna ez jellemző a mai világban.
    -de, hogy válaszoljak is:
    -Ma az RGB korszakát éljük és a számítógép ház akár disze is lehet a környezetednek.(játék szoba, gyerekszoba vagy akár a nappaliban)
    -Hangulatos RGB fényben játszani igen is jobb , mint egy asztali 25W -os lámpafény mellett egy az általad föld alá süllyesztett géppel.- 4 éve használok üveg ablakos számítógép házakat. Te meg nem tartasz itt. Nézegess pár oldalt hátha kedved szottyan cserélni. Pl. pcpartpicker.com ahol sok segítséget is adnak pár instrukcióval és minden irigykedés nélkül megosztják az emberek az ezzel kapcsolatos élményeiket.(bár lehet, hogy ez nem a Te világod hiszen Te nem ilyen beállítottságú vagy.)
    - JA -(el is felejtettem! :P ) - KIKAPCSOLHATÓ a világítás!!!!
    -de, hogy adjak még vmit az érzetednek... Most építem át egy új bár kevesebb RGB-vel a gépet. Egy( ill kettő) az általam is nagyra tartott Roman Hartung-ot (der8auer névvel talán jobban ismert a caseking.de oldaláról) és LianLi-t is megtisztelve, ezzel is támogatva őket a közösen fejlesztett házikóba.(PC-O11DX Dynamic Midi-Tower)


    -mert én meg ilyen vagyok. Engem már csak ilyesmi érdekel és az, hogy mire esetleg kire költök... :DD
    - minthogy pl. (ez nem neked szól, de ha magadra találsz ebben a témában is az a Te dolgod ) az Android vs iOS vagy Intel vs AMD nevetséges háborúkkal foglalkozzak.
    -Ja persze " okos otthonom " van. Tudod sok felesleges szar.. Alexa sok okos izzóval szokott játszadozni, bulizgatni, mikor nem látom vagy nem vagyok otthon, meg ilyesmi. -bár ez sem igaz mert okos kamerák is vannak igy áthatok mindent.... ;) Szóval szeresd a gépedet és vedd ki a föld alól mert megérdemli és persze talán Te is... :)

Új hozzászólás Aktív témák