Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz forgonati #6 üzenetére

    Nem látom értelmét 500 Eurót kiadni egy 5T-ért amikor jó eséllyel semmit nem veszek majd észre sebességben a 3T-hez képest, és még a kamerája sem számottevően jobb.

    Especiel inkább rosszabb, legalábbis ha videózni szeretnél, lévén nincs optikai képstabilizátor az 5/5T-ben, míg a 3/3T-ben van... :U

    Pár év múlva már majd ott tartunk hogy 3 havonta jön ki új csúcsmodell. Röhej.

    Amíg a fogyasztói társadalomnak el lehet adni, hogy akkor vagy menő, ha a legújabb telefon van a kezedben, addig ebben semmi meglepő nincs. Márpedig el lehet adni.

    Ami azt illeti, én is jól elvagyok a 3T-vel, és mivel a jelek szerint a VR mánia lufija lassan leengedett, már az sem indok a váltásra, hogy a 3T csak FHD felbontású... Eredetileg gondolkodtam, hogy idén lecserélem, de végignézve a kínálatot, kb. a Samu S9+ az egyetlen, amire megérné váltani (nincs notch, normális méretű aksi, nagyobb felbontás, stb.), de azért az sem nyújt annyival többet, hogy azt mondjam, megér 270e Ft-t.

    Viszont azt se nagyon tudom, hogy a Oneplus 6-ot ki fogja venni, szépnek nem szép, de legalább az ára ennek is kezd az egekbe kúszni... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák