Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Cifu #8 üzenetére

    "Viszont azt se nagyon tudom, hogy a Oneplus 6-ot ki fogja venni, szépnek nem szép, de legalább az ára ennek is kezd az egekbe kúszni... "

    Pl. én. Nekem kifejezetten tetszik, még a notch sem zavar igazán. Egy Samu esetében viszont nagyon bántja az OCD-met a lekerekített kijelző, sokkal jobban mint a notch. De ezek csak külsőségek. A telefon amúgy nagyon rendben van belsőleg (bár aksi lehetne nagyobb), ahhoz képest az ár egyáltalán nem magas, még így sem hogy drágább lesz, ha egyáltalán, mert ez még csak pletyka. A kamera még kérdéses, de annak ellenére, hogy persze szeretnék egy kiváló kamerát, be kell valljam, hogy igen keveset használom, ha a jó képminőség kitétel, akkor van dslr.
    Bár megtehetném hogy mondjuk részletre vegyek egy 270-300e-es csúcsmodellt a Telekomnál, de egyszerűen bántja a lelkem hogy ilyen sokba kerül egy telefon.
    Úgy döntöttem tehát, hogy most OP6 lesz, ha nem rontják el nagyon valamivel, amúgy is ki szeretném próbálni most már a gyári Androidot, és ha esetleg mégsem jönne be, akkor ősszel viszonylag kis bukóval el tudom adni és tudok venni egy Mate20-at esetleg, ha meggyőzném magam hogy az nekem kell..

    Más: most a képek vannak összenyomva, vagy esetleg tényleg nem lesz annyira nyújtott a képarány mint eddig lehetett olvasni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák