Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • culas25

    tag

    Én még csak az egyetem végén tartok, szóval nem nagyon látom át a vállalatirányítási rendszerek működését, meg amúgy sem áll közel az én munkaterületemhez, de örülök, hogy készülnek hasonló cikkek, előbb utóbb nyilván kénytelen leszek megismerkedni velük.
    Az a tény viszont kicsit riasztó, hogy a mobil eszközök révén lassan elvárás lesz, hogy az ember élete minden pillanatában munkára fogható legyen. Engem kifejezetten felidegesített a reklámban az, mikor a nő futás közben kapott valami értesítést, leszállt a futógépről, és elindult ügyeket intézni. Egyszerűen ez nekem már sok. Persze nem arról van szó, hogy ne lennék hajlandó ESETENKÉNT akár munkaidő után is időt szánni valamire, ami fontos lehet a cég számára, de hogy ne tudjak egy órát anélkül kondizni, hogy a munkaadóm ne érne el...ez engem elriaszt.
    Amiről a munkaadó azt hiszi, hogy üresjárat, az valójában akár hatékony relaxáció is lehet. Talán ha az ember a 20 perces vonatozást azzal tölti, hogy nézi az elsuhanó a fákat, vagy valami számadatoktól mentes regényt olvas, akkor munkába érve hatékonyabban tud majd dolgozni, mintha már az úton is feszülten bámulja a képernyőt. Legalább is szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák