Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Köszönjük a tesztet! Én egyáltalán nem számítottam LG készülékre, hogy miért? Mert a jelenlegi csúcsokról van szó, amik most, 2014-ben láttak napvilágot. Az LG már volt tavaly. + persze eme körhöz hozzátartozik az etalon is, az 1020, amihez viszonyítva van a dolog.
    A K Zoom nekem csúnya. Nem vagyok Samu párti (persze nem is ellenség), de nagyon jó képeket lő. Nem tetszik az a hatalmas "dudor", + ez a hátlap :W
    Az S5 is szvsz szép képeket készít, de kb ugyanaz mondható el, mint a K Zoomnál a modult kivéve. A hátlap és anyagminőség miatt számomra bukta.
    Az Apple előtt le a kalappal :R Azért csodálatos, hogy feltudja venni a versenyt a jelenlegi flagshipekkel. Oké, egy árban is van velük, csak ugye hardverben is nagyon alul van a többihez képest, mégis gyorsabb itt-ott. Hát, lassan kezdem megérteni miért ilyen drágák ezek :)
    1020, erről nincs mit mondani :D Én már csak a trónfosztóra leszek kíváncsi. Egyébként maga a készülék nem tetszik, bár jobb kivitelezés mint a K Zoom. A WP az ami picit visszatart, + a lassabb működés
    Sony X Z2. Huhh, hát dizájn téren a többihez képest az egekben, a képekről ez nem mondható el. Fura, mert tényleg látni nagyon szép képeket a neten, de ez is mindenhol más. Ami prémium hatás kijön rajta ránézésre, azt itt el is tudja rontani. Viszont ezt a melegedést nem tudom hova tegyem... :(((
    Egy 200k-s telefontól mit vár az ember. Hmmm. Hát ugye nézzen ki jól, legyen minőségi. Legyen gyors, legyen jó akkuideje. És kamera. Egy vmi biztos, mégpedig h ezektől nem fényképező minőséget kell várni. Aki azt vár, csalódni fog mindig. Egyedül az 1020 ami esetleg fel tud menni egy kicsit drágább fényképezőgép szintjére. A többi meg csak olyan megörökítéses. Nem kiállítás, verseny. Otthonra! Persze ez az én véleményem.

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák