Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Sz.Péter #361 üzenetére

    Ezt majd a hosszútávú tesztek igazolják vagy cáfolják....

    Ma mentem szintén pár 100m-t a rollerrel (elől - hátul lyukacsos tömör). Ha egy átlagos járdán gurulok Salgótarjánban, és azt mondom viselhető, akkor szerintem az ország többi pontján is hasonló vagy csak kicsit rosszabb a komfort. Ha egy új kerékpárutat veszünk alapul, oda meg tökmindegy.

    Ha a váznak baja lesz a tömör gumitól, akkor ott már baj van... a motorban károsodást szerintem szintén nem tesz. Egyedül a kerékcsapágyak használódnak majd el hamarabb, de ez sem az első 100 km-en várható.

    Az elektronika más tészta. Szerintem vannak már tömörrel tapasztalatok külhonban, ott lehetne okosodni, hátha írnak valami biztatót vagy elszomorítót :(

    Mindettől függetlenül nem tartom szerencsésnek az eltérő köpenyes kialakítást. Elől folyamatos para a defekt miatt, hátul meg "pattog" az elejéhez képest.

    Nekem a full tömör setuppal egyébként sokkal közvetlenebb az irányítás. Negatívum, hogy mintha a tapadás kicsit kevesebb lenne, de ez származik a kerék keményebb gumi keverékéből... gondolom.

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák