Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Sziasztok!

    Nekem is van egy ilyen telefonom és minden szép és jó kivéve hogy a zenéket én a többségnél hangosabban szeretem hallgatni.
    Eddig egy Samsung Galaxy S8+ telefonom volt és már ott is turkáltam a mixer patch fájlban ami a hangerőért felelt, de azzal sikerült megkerülni az ilyen eu-s bürokráciát...
    Na most ennél a telefonnál viszont nincs jack kimenet (ettől függetlenül próbáltam átalakítóval is a régi fülesemmel), de vettem egy tws fülest is. (sony wf-1000xm4)
    Tehát megadtam a módját, szépen is szól, csak elég halk :(
    Kerestem hogy melyik fájl felelhet a telefonban a hangokért (rootolva van), de nem találtam és a google barátom sem tudott segíteni, így gondoltam megkérdezem az itteni szakikat hátha valaki tudja melyik fájlba kéne beletúrni egy kis extra kraftért.
    Feltettem a volume boost progit is ami kihangosítva nagyon szépen megtuningolja a dolgokat, de sajna bt-s résznél elég keveset ad hozzá. Ha meg nagyon megemelem a csúszkát akkor meg elkezd kicsit torzítani.
    Viszont mivel az átalakítós megoldással is halkabb ugyanaz a füles ami az S8+nál ennél sokkal többre is képes volt ezért szerintem a telefon lesz a ludas.
    Előre is köszi, ha valaki tud valami érdemleges segítséget adni. :R

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák