Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Quasi_modo #25 üzenetére

    A project gotham racing használta még.
    Tényleg ott cseszték el hogy abbahagyták mert ugye N95 megjelenésekor hivatalosan a nokiánál 220 ezer volt így nem igazán érte meg erre fejleszteni hisz akkor még csak a szintén drága N93 tudta aztán kijött még ugyan pár meg az árak is estek de pont mire elgondolkodtak volna a fejlesztők addigra az N96 nevü borzalommal sokkolták a finnek a jónépet. Viszont valljuk be sok h*lye van a világon aki utánna sem olvas a dolgoknak csak bemegy a gsm üzletbe ahol egymás mellett látja mondjuk az N95 öt meg az N96 ot akkor az N95 már ciki elavult neki inkább az ujabb kell. Ebből egy darabig még jól el lehetett lenni hisz nem ez volt az első eset amikor a nokia visszavett és nem erőltette nagyon magát de akkor nem volt ilyen erős a konkurencia és simán megtehette most viszont hibát hibára halmoznak és ettől függetlenül több jó készülékük is van aki nem csúcsmodellre vágyik de az hosszú időre elúszott.
    Nem is értettem őket amikor megjelentek az első képek a symbian^4 ről hogyha ugysem kompatibilis visszafelé akkor pl mi a fenéért nem tudtak emelni a kijelző pixelszámám? Röhej de még az Apple féle stratégiát is simán meg tudnák lovagolni hogy megnégyszerezik a pixelszámot ergo a 360x640 csináltak volna 720x1280 at ami ugye pont a HD Ready de nem döcögnek tovább ezzel az elavult menyiséggel...
    Procifronton is elavultak de a legbosszantóbb hogy ezek ellenére sokat kérnek a telefonjaikért. Nem véletlenük vagyok még én is N95 tulaj egyszerűen nem találtam olyat ami lényegesen többet tudna ennél de valahogy érzem én hogy a következő az Samsung vagy HTC lesz...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák