Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Az emberekbe annyira bele van integrálódva, hogy Android = Google és anélkül nincs élet csak az IOS, hogy a kitaposott utat és a megszokottat nem fogják félbehagyni egy járatlan útért cserébe, hiába vannak olyanok akik szerint a Huawei a legjobb telefongyártó, ezt a kompromisszumot nem vállalják be érte sem. Jelenleg P40 Pro-t használok, számomra a Huawei a Mate 9 pro óta egy bevált márka és nekem a google támogatás hiánya simán belefért, sőt én annyira nem használtam ezeket, hogyfel se tűnik, hogy nincs, de ugye ez ritka eset, nagyon ritka. Ha szép lassan kimúlik a Huawei, az más márkahasználónak is probléma, és lehet mondani, hogy szarkínai és társai, de azért tud olyan dolgokat, ami a konkurenciát is folyamatos fejlődésre kényszeríti. Most ha ez a márka kiesik, mert az új rendszer bevezetésével sajnos én szeretném azt mondani, hogy tarolni fognak, de nem ez a helyzet. Na szóval ha kiesik a Huawei a versenyzők közül, azért a többi márka is kicsit fellélegezhet, emelhet árat, visszabbvehet a fejlődésből, mert az egyik nagy konkurencia kihullott és a kínai többi márka ebből okulva biztos nagyon visszavesz a lendületből és a fejlődéből, hogy ne jussanak a Huawei sorsára. Egyszer ebbe a ZTE majdnem beleroppant és szerintem a Huawei után a Xiaomi fog jönni és így szépen sorban... Nem szeretem a politikát és társait, de nagyon szeretem a technológiát és a fejlődést és azt látni, melyik cég, milyen tudást és sokoldalúságot tud belezsúfolni egy hordozható készülékbe és ezzel a szép kis gáncsolással az egyik élvonalban lévő, innovációk sokasságát felmutató céget szépen térdre kényszerík, mert ha a saját hülyeségéből kezdene csúszni lefele (pl LG és Sony), akkor azt mondom rendben, de pont amikor már nem "lopnak" hanem saját ötlettel állnak elő és szorongatják a nagyokat, azért az kicsit elszomorító, de hát minél több hatalma van valakinek, annál jobban szereti fitogtatni... :(

Új hozzászólás Aktív témák