Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mefistofeles #115 üzenetére

    pontosan, ne a vevő legyen már lassan bűnöző, mert vannak olyan szakmabeli dilettánsok is akik kb burkoltan azt mondják publikba hogy azok - nem tudom a csóka nevét aki cikkben volt, ha a főnöke lennék másnap ment volna utcát söpörni a következő 20 évre -
    legálisan pár ezer ft-ért árulnak itthon licenszeket, ha ez nem tetszik az ms-nek és hivatalos ms bandának akkor perelje be az eu-t
    ms-nél éppen bebukhat akár később is, de jogilag részedre semmi terhelő nem lehet, ennyi a lényeg, ez nem warez mert apróért adják, hanem egy orbitális kiskapu - az meg továbbra sem a vevő dolga, hogy esetleg a kereskedő a mennyiségi licenszet árulja egyesével, az a kereskedő felelőssége -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • fatpingvin

    őstag

    válasz mefistofeles #115 üzenetére

    egyrészt vállaltan nem értek a windowshoz, sose használtam és nem is tervezek ezen változtatni.

    másrészt hogy reflektáljak ezekre a kérdésekre, tudom hogy az EU-ban lehet használt licenszkulcsokkal is kereskedni legálisan, viszont és nem is ezt az oldalát emeltem ki.

    nem azt állítottam hogy nem érvényes, hanem azt hogy annak fényében hogy mekkora shitfest ez az egész mind jogi mind technikai szempontból, a júzer kb csak azzall van garantáltan lefedve ha első kezes hivatalos forgalmazótól vásárol. szerintem is agyrém amúgy ez az egész de nem értékítéletet akartam megfogalmazni ezzel.

    nyilván nem a használt licenszek jogi következményei az ami engem érdekel ebben a kérdésben hanem az basszus ahonnan ez az egész történet elindult: a júzer használni szeretné a gépét, mivel tudja garantálni hogy nem koppan egyet váratlan időpillanatban.

    [ Szerkesztve ]

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák