Hirdetés

2018. december 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

És milyen a károsanyag kibocsátása?

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Herreløse válasza Saccco (#1) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

:D

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#3) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

És van akinek ez fontos... hogy mennyi az antutitututitu.

Nem baj! Ha ettől boldog...

Képzelem,ahogy egy több fős csoport egymás ellen versenyzik és szurkol a telefonjának,hogy gyerünk gyerünk hajrá.
EB VB nincs rendezve még ebből?

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#4) Pjotr

Pjotr
(fanatikus tag)

Miért, ha vannak az amperb@szók, akkor miért ne lehetnének AnTuTu idióták. Az autóknál is a lóerő számít, aztán kihasznál belőle max. 80-100-at 95%-ban. Hülyék az emberek na.

[ Szerkesztve ]

(#5) Saccco válasza Pjotr (#4) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Akinek az számít az rosszul tudja. A nyomaték kell. :D

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) #56627712

(törölt tag)

Huaweii és a benchmarkok, ismerjük :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) Pjotr válasza Saccco (#5) üzenetére

Pjotr
(fanatikus tag)

De hány köpcenti? -Vényóc. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) skitter válasza Pjotr (#7) üzenetére

skitter
(senior tag)

- Hánnyal megy?
- Az összessel.

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#9) 7up

7up
(kvázi-tag)

Vajon melyik gyártó,s mikor fogja elérni az 500.000 pontot? :Y

(#10) skitter válasza 7up (#9) üzenetére

skitter
(senior tag)

Jó eséllyel az Apple, 2-3 éven belül.

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#11) atike

atike
(PH! nagyúr)

Mindig azok a számok.... Nyilván a túl kicsi az nem az igazi, de egy adott érték fölött már olyan mindegy az átlagfelhasználónak... És az az adott érték töredéke annak mint ami itt le van írva... :)

(#12) Thranduil

Thranduil
(újonc)

egybk az antutu miért mutat mindig más eredményt? (50-100 ezer pont különbségek is vannak azonos telefonnál)

(#13) adlersson

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

A pártérdeknek megfelelően az Antutu nyilván nem fogja feldobni a Huawei-t benchmark manipulálás miatt. :DDD

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#14) Teal'C

Teal'C
(őstag)

A pontokat félretéve, az lenne a szép ha tényleg a videó szerinti egy full kijelző lenne. Mert az tényleg egyedülálló megoldás lenne.

Samsung Evo Plus 512gb eladó ------------------------------------------------------‐----------------------- "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15) sKie^ válasza Saccco (#5) üzenetére

sKie^
(tag)

Jaja, de az ilyenek bogetik a piroslampanal a bmw-t, meg a kalyhacsovet szerelik fel es rugatjak a kovetkezo fekvorendorig. Ilyen nyomorekokbol van boven, nekik kellenek a szamok, mert azzal meg kepesek megbirkozni, hogy melyik nagyobb. :D

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#16) tixem

tixem
(PH! addikt)

Süvíteni fog rajta az insta/face/snapchat szentháromság, ámen :)

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#17) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Múltkor még nem valami 360 ezer volt? Ennyit tesz, ha nem csalnak? :D

#11 atike:

Az a bizonyos érték kb. a Snapdragon 820 óta teljesen mindegy, mennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) rajd

rajd
(lelkes újonc)

Emlékszem arra amikor én is elengedtem ezt a dolgot. Pl. mondjuk az LG G4-em után a Samu S7e jóval "jobb" eredményt produkált AnTuTu-n, amit meg utána az Oneplus 5T-m vert le, de tök nyilvánvaló volt hogy az appok, funkciók stb. amiket használok, ugyanúgy futnak. Semmiben nem vettem észre hatalmas sebesség növekedést, vagy hogy sokkal jobb lenne a felhasználói élmény a mindennapjaimban. (Zene, fotó, GPS, felhő szolgáltatások stb...) A mostani telómra már fel sem tettem az AnTuTu-t, és nem is látom értelmét hogy tudjak egy számot, amit utána semmire nem használok :D

(#19) NGA válasza Pjotr (#4) üzenetére

NGA
(PH! addikt)

Azok az amperb@szók, akik a hűtőben is kitekerik az égőt?

(#20) embe válasza Thranduil (#12) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Ilyen nagy különbségek nincsenek. Olyan van, hogy régebbi Antutu kevesebbet ad, de nem ilyen nagy értékkel.

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#21) winss

winss
(lelkes újonc)

A telefonom tud 76000-et mégsem 4x lassabb :D Sőt teljesen jól használható. Ez meg már tényleg nem más már, mint f.szméregetés.

(#22) csiki_92 válasza rajd (#18) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

Én még életemben nem telepítettem sem Antutu-t, sem Geekbench-et. :B

(#23) joey04

joey04
(Jómunkásember)

kikapcsolták a csalást, egyből szerényebb pontok jönnek...
nem mintha számítana, de azért vicces.

Bazinga!

(#24) ctvagyok

ctvagyok
(őstag)

Szerintem az AnTuTu egy értelmetlen dolog. Teljesen felfoghatatlan nekem, hogy lehet egy pontszámban a GPU és a CPU teszt eredményeit összegezni. Legalább minden komponensre külön teszt lenne.

(#25) EclipseGT válasza joey04 (#23) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Nem is a pontszám miatt vicces a dolog, mert szerintem azt se érezné senki, ha csak 250 ezer lenne, hanem azért, mert mekkora mellényük volt, hogy gyorsabb lesz az A12-nél. Csalás nélkül a közelében sincs. :D

(#26) Teal'C válasza ctvagyok (#24) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Nem vagyok fanatikus de minden komponenst külön pontoz és az össz pontszámot írja ki plusz a részletest is meg lehet nézni.

Samsung Evo Plus 512gb eladó ------------------------------------------------------‐----------------------- "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#27) #56627712 válasza joey04 (#23) üzenetére

(törölt tag)

Kamera képekkel legalább nem csalnak... Ja, várj :DD

(#28) 7Heads Drago válasza EclipseGT (#25) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nem kötözködés képen de: Honnan veszitek hogy ez csalás nélkül van?
Simán lehet hogy még mindig benne van... :DDD :DDD :DDD
A különböző Mate verziók, kijelző felbontások és hűtési megoldások nem okozhatnak ekkora eltérést?

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#29) HUTCHDB válasza 7Heads Drago (#28) üzenetére

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

En nem hiszek sem a szintetikus pontoknak, sem a huawei-nek.
Sajnos a napi hasznalatban kozel sem hozta nalam pl. a mate 10 pro sem azt a szintet, amit en elvartam tole...kvazi mas androidos csucsmobilokhoz kepest nalam nagyon rosszul teljesitett.
Az almahoz kepest meg plane...

[ Szerkesztve ]

(#30) joey04 válasza #56627712 (#27) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

:DDD

Bazinga!

(#31) csobi1

csobi1
(kvázi-tag)

Nem igazán érdekelnek az antutu eredmények és ahogy itt olvasom majd mindenki fikázza. Ha meg egy gyártó kihoz egy felső vagy felső középkategóriás telót tavalyi még mindig bivslyerős hardverrel,megy a nyavajgás. Megvenném,ha snapi 845 lenne benne. Na,de 835-el vegye meg aki hülye...kiérti ezt?

(#32) aprokaroka87 válasza 7Heads Drago (#28) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Valójában minden benchmark egy "csalás".

(#33) gusthy válasza joey04 (#23) üzenetére

gusthy
(PH! kedvence)

Hát azért erre azt mondani, hogy szerény... Az vicces.

(#34) ctvagyok válasza Teal'C (#26) üzenetére

ctvagyok
(őstag)

Igen külön pontoz de a végső eredményben benne van az összes pontszám. Tehát semmit nem mond. Nem lehet egy értelmes benchmark így szerintem. Nem lehet két telefon összehasonlítani csak AnTuTu összevont pontrendszere alapján.
Én kifejezetten örülnék, ha nem lenne benne a tesztekben, helyette inkább egy-két javascript vagy böngészés teszt lenne inkább. Azok sokkal hasznosabbak lennének.

[ Szerkesztve ]

(#35) Teal'C válasza ctvagyok (#34) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Hát ha ez nem részletes akkor semmi. De mind1 is mert senkit nem akarok megtéríteni arról hogy van értelme mert amúgy nincs.

(#36) joey04 válasza gusthy (#33) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Az a vicces, hogy nem tudsz olvasni. :D

Szerényebb. Ezt írtam.

Bazinga!

(#37) 7Heads Drago válasza HUTCHDB (#29) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nyilván így van. :N
Csak azt nem értem ki veszi meg akkor?

(#38) 7Heads Drago válasza Teal'C (#35) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Tényleg részletes.
Csak mi mit takar?
Egy szemmel se jobb, mint amik PC-n vannak. És pont annyit is érnek. Mivel minden attól függött hogy milyen progival használtad nagyrészt.

(#39) CJ4567 válasza Thranduil (#12) üzenetére

CJ4567
(PH! kedvence)

Throttling, háttéralkalmazások. Ha a legjobb eredményt akarod, fújasd a telefon hátulját ventilátorral, ha még jobb kell, dobd be a fagyasztóba. :DDD

(#40) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.