Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz no more #14 üzenetére

    Hat en nem tudom, hogy te hasznaltal-e hosszabb tavon huawei csucsmobilt?
    Fogtal mar a kezedben?
    (Ezek a kerdesek szolnak a"kinai", "gyenge minosegu" stb jelzokkel illetokhoz is.)
    Minosegben detto egyenerteku a samsung vagy az iphone csucsmobiljaival.
    Erdemes lenne bekukkantanod a huawei mate 8 topikba pl., es atolvasni a hozzaszolasokat.
    Nincs hiba sem a szoftverben, sem osszeszerelesben, sem semmiben.
    Neha "ures" beszelgetesek mennek mert annyira esemenymentes a hasznalata.
    En spec iphone7 plus es samsung s7 edge hasznalat utan tertem vissza ismet mate 8-ra, (februar ota hasznalom, kisebb megszakitasokkal) ami mindenben felveszi a versenyt a masik ket modellel, sot, tobb dologban meg is elozi oket. (Pl. az ujjlenyomat olvaso az s7-ben meg sem kozeliti a huawei-et!)
    Valami tetszhet, vagy nem, de anelkul lehurrogva egy ide (huawei hir) nem illo hozzaszolast idebiggyeszteni szerinten nem volt szerencses...
    En (szinte) minden csucsmobilt megveszek, kiprobalok, hasznalok, igy ugy erzem van osszehasonlitasi alapom.
    Ha jol emlekszem htc topikban voltunk "keszulektarsak" igy remelem ezen ismeredsegunk miatt nincs harag, hogy leirtam ellenvelemenyemet.

    Nagyon varom a mate 9-et, es tudom mire szamithatok ha megveszem.
    Csucsminoseg, megbizhatosag, hibamentesseg!
    Nagysagrendileg 200-220e forintert ez a telefon ajandek lesz!
    (Az elso samsung s7edge-met 290e-ert vettem...)

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák