Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Remus389 #37 üzenetére

    Mivel sokat böngészek ezért nekem főleg a kijelző az elsődleges szempont. Abban azért sokat lépett előre a One X a Sensation-höz képest legalább is a saját mértékrendszerem szerint.

    Mondjuk a jelenlegi tendencia számomra kezd olyan irányba elmenni ami nem tetszik, de nem csak a HTC-nél, hanem a Sony-nál is mutatkoznak azok a jelek és ha így marad nem hiszem, hogy a One X után jönni fognak olyan szériák amik tetszeni fognak.

    AMOLED-es Desire-em volt és most a páromnak Lumia800-a van. Nekem nem tetszik az AMOLED egyetlen egy okból. A fehér az nem fehér... Lehet a fekete fekete és nagy a kontraszt, ha böngészésnél zavar a kékesedés.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • keIdor

    titán

    válasz Remus389 #37 üzenetére

    Nincs értelme. Ha évente eladod és veszel újat, kevesebbet kell ráfizetni.
    Így hogy kihagysz egyet, többet kell az újra ráfizetni.
    De én inkább fél évente cserélgetek, van hogy még pénzem is marad.

    Amúgy miért zavar a fejlődés? Nem akarok pixelt. 2012 van, 150k egy ilyen, legyen is brutális képe. iPad (3) is most tetszik igazán, eddig számomra ratyi képe volt. Szóval ha geek vagyok, mert kell a magas felbontás, akkor te is, mert neked meg az Amoled kell. Nekem meg az nem kell. A fekete fontos monitoron, TV-n, sőt talán tablet-en is, de egy telefonba?
    Mindenkit más mozgat meg, nekem mondjuk az IPS jobban tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák