Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali1228

    csendes tag

    válasz vzsolt72 #34 üzenetére

    [kép] [kép] Ahogy olvastam itt a hozzászólásaidat konkrétan olyan volt, mintha én írtam volna ezeket. Szintén egy kék One M8 és egy U11+ tulajdonosa vagyok, és szóról szóra ugyanezeket gondolom a többi telefonról. Ezek a HTC-k strababíró, megbízható, könnyen javítható, elegáns és minőségi telefonok, amivel tényleg nem kell szégyenkezni sehol, még a régebbi modellekkel sem. És aki ismeri a HTC-ket, azoknak a HD2-t se kell bemutatnom szerintem.

    Annyit viszont hozzátennék, hogy nálunk a családban volt még pár HTC, konkrétan P3600, Touch Diamond 2, One X, Sensation, One V, soha egyiknek se volt semmi komoly baja, pedig a P3600 vízbe esett, utána faszán ment tovább, a One V-met kerékpározás közben kiejtettem a pulcsizsebemből kétszer is, két métert pattogott a betonúton, aztán felvettem, használtam tovább, mivel be se repedt, pedig nagyon vékony üvege volt. 3 és fél évig használtam. Öcsém a One X-ét viszont teljesen összetörte, pókhálósra, a kijelző pedig teljesen szétfolyt, alig lehetett látni már rajta valamit, de még mindig működött... A Sensation egyszer szoftverhibás lett, fél óra alatt megjavítottuk egy kis guglizás után. A One M8-amat kétszer kellett eddig szétszednem (ja és én javítottam meg, szóval ennyit az állítólagos nehéz szerelhetésről), egyszer akkut cseréltem benne, máskor meg az alsó hangszóró kezdett el recsegni, idegesített és kicseréltem. Másnak is javítottam M8-at, egyik ismerősömnek 1500-ért rendeltünk töltőcsatlakozót, amit kb negyed óra alatt ki is cseréltem, másik ismerősömnek meg konkrétan a sírból támasztottam fel egy teljesen összetörtet, teljes burkolatot, új kijelzőt és akkut kapott, kapaszkodjatok meg.. 16 ezer volt a komplett felújítás. Olyan lett, mint az új, meg nem mondták volna hogy használt volt. Szóval aki azt mondja hogy ezek rossz telefonok, azok írjanak hasonló történeteket más telefonokkal...

    Na de amúgy ha már megjelent ez a fránya frissítés azt mondjátok már meg nekem, hogy vannak benne bugok? :D Nem merem még telepíteni. Egy héttel ezelőtt jött egy 100 valahány megás frissítés amit telepítettem, és azóta a Messengernél amikor megnyitom, fent egy villogó csíkot látok, meg egy tizedmásodpercre megjelennek a gyorskapcsolók is. Ja és a hangja is kicsit más lenne azóta a hangszóróknak.

    [ Szerkesztve ]

    Nézz a szemedbe!

Új hozzászólás Aktív témák