Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    "Nem babra megy a játék: a taiwani vállalat célja, hogy az Egyesült Államokban ne lehessen forgalmazni az iOS rendszerű eszközöket."

    Tény, hogy ez a szabadalmi pereskedés nagyon egy mocskos dolog mindenki részéről, meg lehet szólni az Apple-t is elég rendesen, de ugyanúgy mindenkit, de akkor ne maradjon ki a HTC sem, mert ezt elérni...Ehhez kell bőr azért rendesen. A htc sem tudom mire vág fel ennyire, nem nagyon virítanak a sok rókabőr telójukkal, meg az elszállt áraikkal...

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • plus44

    veterán

    Mindenkinek: az a legnagyobb baj, hogy ilyenkor jöttök azzal, hogy megérdemli az Apple, mert nektek mindegy csak a többség szava felé menjetek. Nekem aztán édes mindegy nem imádom szentként egyik céget sem, csak azért el kellene gondolkodni azon, hogy mi fér bele és mi nem. Függetlenül attól hogy az egyik ezt csinálta, a többi 20 hülyének követnie kell? Vagy nektek ez a módi? :U

    htc "telefonokhoz": link csak pár darab, de nyilvén én nem látom, hogy ez a kiváló cég csupa jó kis telefont dob a piacra, ami teljesen korrekt áron megy és nem ugyanazt kapjuk kívülről mindig, belülről meg általában...

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • plus44

    veterán

    válasz M3Ny3'T #49 üzenetére

    Hűű, azért ezen kicsit gondolkozhattál volna. Évente jön új modell az Iphone-ból, 2 évente pedig egy teljes, úgymond generációt ugrik, új külsővel, bár ebben nincs mindg rendszeresség, de nagyjából ehhez tartják magukat. Tudod az Apple-nek egy készüléke van, a HTC-nek meg ennél 200 több. Szerinted melyik számból könnyebb variációt csinálni? Ugye milyen bugyuta már maga a kérdés is? :U Az, hogy kiadnak egy más néven, esetleg més proci sebességgel rendelkező, ugyanazon kaptafán készült gépet, az rókabőr. Itt is nem egy ember felemlegette, nem egy cikk kitért rá. Azt meg hadd ne ecseteljem, hogy ezen felül még mindig azt hiszi a HTC, hogy ha azt mondják ők prémium gyártó és 160k felett mennek a készülékei, akkor azok is lesznek. Ez nem így működik. :U

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák