Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41360896

    törölt tag

    Még egy futárnál teherautósofőr vagy kamionos kollégánál sem láttam, hogy ezt használná mert munkára alkalmatlan. Belföldön Waze, nemzetköziben Garmin esetleg TomTom! Az adatforgalom nem lényeges nemzetköziben sem! Havi 6ezer km-t használnak a kollégák Waze-t átlag napi 50mb adatforgalommal.
    Az offline térképek ideje szerintem lejárt. Letöltögetni előre meg hát szerintem nyűg!
    De ez privát vélemény!

  • #41360896

    törölt tag

    válasz Francia91 #41 üzenetére

    Munkáról írtam! Tehát hivatásos gépkocsivezetők által használt navigációs programokról! Nem ráérős motorosokról, nyaralni induló családokról akiknek van idejük keresni a hotelt.
    Elsősorban kéretik értelmezni az írásomat!
    Másodsorban pedig én is írtam offline navigációs készülékeket, programokat! Csakhogy.... Ha nem pontos a felrakó címe mert régi a megadott cím vagy épp a lerakóé( tessék csak megérdeklődni fuvarozóktól) ami sajnos gyakori...akkor a sofőr rákeres a cég nevére Waze-ban vagy Gmaps-ban, ezt összeveti a kamionos navijával és megtalálja a le ill felrakóját. Így rászoktak arra, hogy elsődleges a Waze (ami rengeteg cégnevet ismer, köszi Google) ezt összeveti a kapott címmel majd beállítja a kamionos offline navigációját ami beviszi a 40 tonnást a megadott helyre!
    Ez nem hobbi felhasználás hanem munka! A Here erre alkalmatlan!

    Sygic! Megvettem Shell pontokért! Ebből látszik, hogy tankolok épp eleget! Ha vkinek kell a Voucher kódja szívesen átadom mert 3nap után töröltem! (privátban)
    7980 Shell pont volt és (50l/1pont)
    Ismétlem, munkára alkalmatlan! Hobbi szintű navik ezek!

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • #41360896

    törölt tag

    válasz #88470784 #42 üzenetére

    Azért én előbb tesztelném azt, hogy valóban eléri e a cégneveket stb a Google adatbázisából!
    :R
    Meg tegyük hozzá, hogy sajnos sok alkalommal kapod a választ készülék váltásakor a Waze újratelepítésekor, hogy sajnos elvesztek az adataid az éterben! Volt aki visszaadta az új céges okostelefont mert ezért nem akart készüléket váltani. Évek óta mentegette a poikat a programban és egyszer megszívta vele.

    Ahh mindegy is!

    Egyetlen egy HMS telefon sem ért nfkem annyit, amennyi időt fecséreltem a Herére :C . Peace :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák