Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz GeryFlash #24 üzenetére

    Az értesítések a viberben is kikapcsolhatók és magán a telefonon is és akkor semmi nem jön sehova (egy sima Huawei Mate 10 Lite-ot használok).

    Az, hogy igénytelen vagy sem, arra csak azt lehet mondani, hogy ízlésbeli dolgokról nem érdemes vitázni. Nekem nincs bajom a kinézetével, a többi sem szebb, de ez szubjektív ugye.

    A hivatalos vállalati kommunikációra, megbeszélésekre stb. mi is Teams-et meg Skype for B. használunk, a viber az a belső chat, mert mindenkinél ott van a zsebben és egyszerű/gyors. Nekem nincs FB (meg semmilyen közösségi) profilom/accountom, így eleve a messenger kiesik... de amúgy nem az határozza meg egy cég "szutyoksági faktorát", hogy milyen belső kommunikációs platformot használ.

    A Cikkhez szólva:
    Nem tudom ennek most mi értelme van, ezen az alapon gyakorlatilag végig lehetne büntetni az összes platformot. De ahogy mások is írták, örvendetes, hogy minden más már rendben van, így ráérnek ezzel foglalkozni :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák